Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi van vazzeee, rád szakadt a ótépé...
06 20 6286346
Asszonynak lesz, legyen neki szerencséje vele, de ez még nagyon a jövő zenéje.
Akkor nem a "leggyáribb" darab.Persze ettől még lehet jó.
Ha megveszed akkor legyen szerencséd vele!
Hát jövőhéten lehet megveszem.

Usa modell, elképzelhető hogy ottanról eltulajdonított behajóztatott csodadarab. Szervizkönyve értelem szerűen nincs. 1 azaz egy darab kulcs van hozzá. A jobb első féktárcsa cserélve volt, az első tengely is, sok helyen nem a gyári csavarok vannak, az ECU is ki volt már véve (esetleg cserélve zárral együtt). A vázon az alvázszámplakett helyén egy kawasaki embléma van. Nincsenek meg a hátsó gyári indexek (a gyári dob igen). Nem tudni miért.
A blokkot-vázat-futóművet nem nagyon basztatták még. Mindezek ellenére nagyjából egyben van. Ki nem próbáltam (még), így bővebben nem tudok nyilatkozni.
Joe. Nem erlek el. Hijjal ma fel he! Csoki
Egyébként ami Túrkevén van arról mi a véleményed?
Nagyon szívesen .

Egyébként pont azokat kell rajta nézni mint bármelyik másik motoron. Minél közelebb van a gyári állapothoz annál jobb.
Én nem hiszem hogy a kmóra visszatekergetés akkora néphagyomány lenne kishazánkban (létezik ez tény), de egy kevesett futott gépen általában látszik is, hogy tényleg nem mehetett sokat. Szervízkönyvet se olyan egyszerű szerezni, pl egy 2005.05. havi motorhoz nem biztos hogy tudsz keríteni 2005.02. havi nyomott könyvet.
Minél többet megnézni, a pénzt meg az időt nem sajnálva és akkor találsz megfelelőt az egészbiztos.
Köszi!Sokat segítettél!
Láttam régebbi zx-6r re raknak moto gp tipusukipufogovégeket vagy csodarabot :D. Ha jol tudom az ujabb gixer ninja r6 on van már egy dob a hasidom felett amire csatlakoztatják mondjuk a akrapovic megaphonet és társait. Viszont a 2003 on csak egy cso van a leomlotol semmi más ha rákerülne egy ilyen mocira mondjuk egy akra megaphone ez vezethet a szelep beégéséhez? (nem a teljesen nyitot akrara hanem a hangtompito betétel akarom rárakni). A szitu az van nekem egy itthon s ma néztem hogy pont rá is menne s elég jol nézne ki :D megszép a hangja is nagyon viszont ha ténleg kár okozok vele akkor megy a levesbe. Igazábol sokat olvastam ilyen dolgokrol és elvileg nem lehet vele gond de kiváncsi lennétek a véleményekre.
Én láttam azt a gépet tényleg kurva szép állapotba van. Érdemes megnézni.
1,2M-ér már lehet válogatni bőven. Egy dologra figyelj csak, hogy ne basszanak át.
Nem a legolcsobb az igaz de én kb 10 évente találkozom ilyen motorral!
Sajnos 1,2 a keret.De azért köszönöm!
(nyilván még vannak +költségek és ezért nem tudom feljebb tolni az vételárat)
Szia!

Van nálam egy full makulátlan ugy néz mi mintha lenne benne kb 2000km de ebben 25000 van! OLYAN MINT AZ ÚJ! 1,350 az ára!
Egyébként tudom, hogy nem a km a legfontosabb...sőt.Csak jó lenne nem egy leharcolt,visszaalakított pályagépet venni.
*magatokban
Üdv!
Úgy néz ki, hogy kb 1 hónap múlva lesz elég pénzem motorvásárláshoz.
Úgy döntöttem, hogy 05-06-os 636-ot vennék.Csak nem tudom melyiket érdemes megnézni.Mi alapján válasszak?Vannak hirdetve 7e meg 9e km-el is.Ok, hogy hülyének nézik az embert, de azért ennyire?Biztos léteznek olyan motorok amikben tényleg ennyi van ennyi idősen, na de nem ilyen áron.Mit tanácsolnátok mire figyeljek?
Egyébként olyan 1,2-ért nézegetek max.Nem tudom ennyiért mire számítsak.Esetleg ha van valami hirdetés amit szerintetek érdemes megnézni akkor ne tartsátok magatok...linkeljétek ide!
Szép jó napot az uraknak
Ez mekkora szöveg
Mes Que un Club!
Közben csajt simogattam nem sokra emléxem a meccsből
Én a maszatoláshoz nem értek de aki lankad fasszal nem tanul meg baszni 50 éves korára annak egyéb gonjai is lesznek az életben
kuplungolni mindennel lehet ,,de baszni csak fasszal pöccsel csak maszatóóni,de hát ezt tudod nem?
Rövid mi, na ne nevettes, csak nem azt akarod mondani, hogy a hosszúhoz van szoktatva

Jövő hétvégén lesz csak időm leoperálni aztán postázom én is neked.