Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

isten ments..csak oda járok baszogatni az embereket..meg cigizni..pizzát enni..maszatolni..versenymotort rakosgatni legfőképp szét...meg csavarokat dobálni
Crazyjoe te a kawa m3 ba dolgozol ha jol néztem a előzményekbe?
nyakad lesz minnyá ficamos
Ízlések és ficamok
bönyörűszépaz
nyetenye...annak aBódisnak tényleg...nem bal oldlat kéne lennie?,Űmármint látom hogy jobb oldalt van de az balos dob...de azáé jól mutat fejjel lefelé is..meghát:::nemazalényeg
Csak csúnya a színe
karcmentes az biztos
Találtam egy nekedvaló motort Kawa
Rendesen az égnek állítottad azt a bodist
Strici most látom a mocidon a lábtarto már nem gyári nincs meg véletlenül a gyárid ? csak a taposo részbol tegnap lepattant az egyiknek a vége szerencsésen és ha megvan a tiéd és eladod jopénzért kuldj már egy smst . 06.30.256.5560
honlapjuk nincs , a direkt marketingben hisznek , hívjad felfelé őket kérdezd meg hogy van-e és megnézi , általában van raktáron a fiatalabb típusokhoz , az enyémhez már ritkábban...
Stiric én nemrég vettem most fogom berakni ha érdekel akor valamikor ossze futhatunk valahol. Elég sokat járok nyiregyre. Egyébként Power commanderhez kell csatlakoztatni a gyorsválto vezérlőt ami univerzális (kb 70.000) a gyorsválto senzor (megint 70.000 korul van) meg a power commander III ha nincs az megint 70.000 XD. Én gyujtás modult vettem a gyorsválto vezérlő helyett annyi a hiba ezzel hogy kezeli a gyorsválto senzort viszont tipusspecifikus és máshoz nem tudod berakni. Az előzőleg leirtatt bármibe áttudod rakni. (Pc be kötöd az ignition modult abba meg a senzort... ) 150 kilába volt nekem durván az elektornika. azért mert áfa nélkül megvettem németbe a cucokat az ottani forgalmazotol csak kell egy cég hozá akinek van közösségi adószáma. Az a baj a mocinkal pont határeseten van abba az értelembe hogy a gyárak szerint már régi motor és nem sok ilyen emeber van mint mi aki még ezeket is huzni tuningolni akarja. Elvileg most fogom vinni jovohéten agoékhoz vinni beállitani a pct ugyhogy jovohet utan megtudod nézni élobe mit tud ha ugy van.
60ezer töl a csillagos ég
Csak kaíváncsiság képen milyen árban mozog! :)
igen!
....gyorsváltó létezik 03-04-es ninjahoz?
Szia!

Van jófajta fékem a ninjádba! Gyári Ebc Brembo adatlapomon elérsz!
Ezeknek nincs egy kurva honlapjuk?
Vagy van nekik készleten minden típushoz?
Hajdú kuplunk-fék (Galfer fékbetét)
XVII. ker. Zsuzsanna utca végén
tel: 309427139

sztem elég a (lila) szinter-verseny , de a (fefér) kerámia csak kicsivel drágább...
aztán ne nagyon reklámozd mert akkor felmegy az ára mint az olajnak amit használok...
Ílllyyy csikkánó, mondjad csak honnan veszed azt a csodaolcsószinteingyé fékbetétet, mert az enyém már majdhogynem vason van. Node inkább majd holnap felhíllak mert az asszony már úgy se enged ilyenkor gép elé.
Most hogy mondod több van mint kawa,
mint ha neked nem lenne egy 1000 szuzid...
némááá szuzukis