Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

alig karcos

De hát ha megcsinálták és futómű me a váz egyben van akkor nem lehet nagy gond. Csak max az ára, mert ennyit nem adnék így érte
vannak ilyen srácok...sajna magam is hallottam meglepő hireket sokunk által ismert emberről is...hátbazmeg...meredek..
eladó

ez a motor előélete

Csak gondoltam kirakom, senkivel ne basszanak ki.
Sérülésmentes...ja az a k.anyjukat!
szopás volt ez nekeünk kissé....
én ma mentem esőbe iga kocsival
zseniálisat mentem ma...1.55 volt az időm a 15-ös box és a benzinkút között Lupóval, hogy kimenjek pezsgőért, hogy megünnepljük, hogy nem tudtunk ma motorozni. Átgumizni nem volt érdemes, mindig mire fölszáradt volna, elkeztett esni, úgyhogy a kurva anyját csapkodja szájba!
Szia! Mi kellhozzá? Hátha tudok segiteni!
Szia Tudok segiteni Adatlapomon elérsz!
nem érted mert szerintem itt senki sem . Sajna ma jól megáztam crézynek igaza lett idejött az eső remélem jót ment ma és lesz vizes videó
micsodat...?
A fenébe ma tényleg esett, még az erkélyem is elázott amikor hazaértem
neee megyek Szombathelyre valami virág utca nevezetű kültéri programra
nálunk esik ja..minnyá nálad is fog tavalyelőtt ota esőre imádkozom...mondjuk Zsófi annyira nem örül.....
gumizhatok át kora reggel ,de igy kell nekem ha szeretem a vizet....-csak ebben a formában
kawaszekissel beszélj az érzékelő miatt lehet van neki
Nálatok esik
véééégre mehetek vízen jupppi-juppii---áájjáájjééé
drága vagy
nekem ez kőne..:
ebay.com
item no..320548042946
Még meglátom. 1-1,2 körül.
pedig in gyér adtam volna
jah..én aszittem ebben a topikban a 600 adik oldal...sajna ez nem az amire gondoltam..ez a sebesség jeladó..
Sziasztok, 2005ös vasam keres power bovdent.Ha így hívják.
fogalmazásból hatos vagyok..odairtam hogy nem fizettem mára napot
ddt:seggnyalással holnap ha ne lesz meg az egyötvenkilenc akkor bebaszok bánatomban,,,,ha meg meglesz akkor meg azé..
Ok. Hát ha addig nem talál akkor megkereslek. Mit kérnél érte?
Még nem. 2 hét. Talán 3. 2 alkatrészt várunk.