Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Külön sajna nem Villamossági boltban szerintem találsz
Műanyag összedugós.
Szia!

A réz összedugósra fgondolsz? ha igen Azt nem
Zsolti, 05-ös 636-hoz az első és hátsó indexnek a csatlakozói milyen árba vannak, ha egyáltalán lehet így külön kapni? Nem akarok forrasztgatni.
15/43
van az alkoholjában egy kis vér
mi az áttételed?nekem az 5. forog le a hringen,de nem érzem gynegének....csak kapaszkodom a majrévasba..
már melóznék de tényleg gyenge meg az áttétel is rövid leforog 6. ba nagyon korán a célegyenesbe tehát valami padot kell keresni
gyenge?na ne.....
nembírsz alunni fakirály?
Hát őszinte válasz az biztos
Na csak mert nem vagyok g..ci elmondom az nem bódis hanem egy gyári r6r dob csak matricázva van sajna még mindig nem kaptam választ Sanyíbától de valszeg ez marad mert oly egyedi meg elég jól zenél ezekkel nincs is baj csak mások szerint kicsit gyenge a mocí PC állítás lehet hogy kellene vagy csak még fogyni pár kilót
Strici én le szoktam ütni ezeket nem sok választása van, ha már leütöd és legalább nem tudja eladni. Könnyeb igy alkudozni :D
Uncsitesomék kanadába élnek ha tudok segiteni szoljatok. Lehet oda hamarabb postázzák.
igy kell nyilatkozatot kitölteni
thx..de nekem nem jövőre kell
azt nem lehet kivenni abból veszi ajelet a fokozatkijelző....veszi ez is csak szarul..összevissza..aztán multkor lőttem egy egyest..ugy 140 nél...féktávon..nem esett jol...
van egy havernak egy ilyen évjáratu zxr e o gi. prot kotott be megkérdezzem nem e adja el a gyári fokozat kijelzo szenzort?
Folyamatosan lesem majd a bayt
ja,,mert sajnos nincs fokozatjelem mert szar ez a fos..igy számolnom kell végig hogy mennyit kell visszalövöldöznöm..nem mintha baj lenne de azért jobb ha nem erre figyelek..
Ships to: United States

Írtam neki egy mailt hogy mivel csak pozitív pontjaim vannak nyugodtan postázhat ide magyarba is! AMugy ilyen cucc kellene neked? Mert akkor folyamatosan lesem majd az ebayt
320548042946
és el ne kezdd hogy csak usába postáz mert nem érdekel ..oldd meg
Nekem egy Item numbert adj! Ami jobb oldalon van!