Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stét!
Ilyet látott már valaki?
Mert van egy motor amit megnéztem ma, aztán van rajta egy két olyan dolog ami sántít de azt a vételárral kompenzáljuk.
Ez a táblácska oldalt van a vázon (csak a közeli kép miatt mondom), ezen a vázszámnak kellene lennie. Miért nem az van?
Plussz az első indexbúrák is pirosak gyárilag, ezen fehér. 2009 az első (magyar) forgalombahelyezés. Nagy valószínűséggel külföldi behozott motor.
Crazy majd válaszolsz akkor mert akkor én is úgy intézem a dolgaimat az M3-mal kapcsolatban!
Tegnap mentem egy kort a fordulatszám mérőn piros előtt váltottam 3 ból 4 be és a váltobol nagyon minimális kattogo hangot hallottam de pár méter utan megszün. Utanna semmi ez csak azért kérdem hogy csak én voltam balfasz és nem raktam be rendesen sebességbe vagy pedig a váltoval lehet valami. Kb. 2000km raktam a mociba vagy 2x volt ezalatt ilyen. (Szerintem a lábamon kell állitani) de azért kiváncsi vagyok a véleményekre.
Köszi Crazy!
rossz szmájlit lőttem neked, nem hányok csak fáradt vok.és holnap reggel 4:30-kor kelés!
de már csak 3 nap és vége azon a meló helyen.
azt most mé hányol
ha nem hát nem.
o.k.
kímélni mást kell.ez nem való ilyen butaságokra
de nem sürgős ám tényleg ugyis csak 10.én lesz pénzem
fain:)
ha meglested őket ahogy írtad dobj rájuk egy árat aztán kontaktolunk
hétvégén majd csinálj a szettről képet ha kérhetem
vezérműláncot újat veszek csak a lánc szett érdekell
296mm
crazy, de a tied injektoros, és nem kímélted.
a lánc szett a tied, ha szétnézek még lehet vezérműlánc is akad. szétfűzve kéred vagy végtelenítve. mondj egy szem hosszt. ha jól emléxem M-es morse láncom van, rápróbálom egy vez. tengelyre, ha jól vágom a csákó kicserélte újra a láncot abban a blokkban ahonnan ki lett véve, de elcseszte mert az új lánccal is csörgött a blokk, a vez.lánc feszítő ékelődött beeeeee.
kicsit többet megy és izmosabb mint a 6-os, állítólag a nyiregyházi elkerülőn 280-ig megy a mutató a gépen. teper is a srác vele rendesen. dzsiiiiiii
szerintem is az lesz az, kuplung le lazít és a tied. hétvégén.
15/40.
ZX-6R BJ.98-02(108/15/40)
Sziasztok,
egész véletlenül nem ismeri valaki ezt a konkrét példányt?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx6-462
0414
Tudtok esetleg valamit az előéletéről?

Előre is köszönöm a segítségetek!
amúgy új lánc szettre nincs lóvém viszont megvan nyúlva az enyém :S Nem beszélve arról hogy vezérműlánc is cserés