Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez szép gép Enyém még 599es sajna
az enyém 10 alatt soha nem evett...
a 9-esé 16:41
talán 15:40 lehet, a haver 2002-esén megnézem holnap, ő most eggyel kisebbet vett, gyorsul is mint a vadállat de egy litykóval többet eszik, így már 8L megy a 636-os.
faszásúl néz ki.
látod bocy a kaszás 1 picit mindig előbb ott van
gearingcommander.com
kawazoli tegnap itt járt picit lapozz vissza amúgy ö volt velem múltkor
Gyári áttételét ki tudja a 2001esnek?
rendben nézd meg hétvégén ha tényleg okés a lánc szett akkor érdekell...
HOL?KI?A ZOLIT ÉRTEM,,DE MI Anickje?este van már...
még nem vettem le mert ha valakinek kell a kuplung a blokkból azt kiveszem, azt pedig csak úgy tudod le lazítani ha fenn van a lánc szett, le lazítom a hétvégén és vihetitek. holnap megnézem mennyi volt a km órában, de új olaj szűrők, és asszem újszerű a láncszett is rajta. írjatok egy lánc kerék áttételt hogy tudjam mi a gyári fogszám.
nézted a fotókat Zoli haverom adatlapján szép a tízese
mert brájen nem iszik én már inkább felejtek..
és kb mennyit futott a lánc szett? képet tudsz küldeni? milyen fajta?
hali! tehát ami eladó. ram air jobb-bal, gyári dob 5 000 ft, leömlő ami sérült 5 000 ft, karbi 10 000 ft, motorblokk 60 000 ft, hátsó lengővilla 5 000 ft, lábtartó konzolok- hibátlanok- 12 000 ft, váltó és lábfékkarok 5 000 ft/db,láncszett 15 000 ft és nem nyúlt vagy ovális,akkutartó műanyag 5 000ft, forgalmi műszakival törzskönyvvel rendszámmal sérült vázzal 50 000 ft. levegőszűrő 1 000 ft. első fékbetét a 2 pár 8000 ft újszerű. van első féktárcsám is de csak akkor eladó ha teljes mértékben meggyőződöm hogy nem üt és nem kopott, árat csak akkor mondok, 296mm-es. ha apróbb cucc kell akkor írd meg.
helló crasy beszéltem brianel köszi még1x de mi már régebben beszéltünk telefonon és még emlékezett rám van memoárja az biztos.
lánc szett állapota és ára érdekellne? meg hogy jó e 2001esre? sztem igen bár nemtudom, és az első féktárcsák érdekellnek még..
jósdában dolgozol?
tuti tuti hogy lesz?
meg
tudsz arról valami bennfentes információt hogy a Kawasaki nap tuti meglesz-e tartva?
tudom ezért nem hívlak már többször utána