Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes.
Markolóból motor lett.
Telhetetlen vagy.
Az így gyári. Minden 05-06-on ennyire van kint.
Joe bácsi!

Nem tudtuk meg a Kawanapok időpontjait... Tegnapra ígérted
kb..2000..ezt hogy tudod pontosan kideríteni mert sehogy.aztán mi lesz kukactengellyel ilyesmikkel amit általában egy bontott váltóval nem adnak..és lehet az a baj..vagy a végén a csillag.vagy egy pozicionáló rugó.vagy akármi..áááhh váltóban nem adok tanácsot mert avval én mindíg rábasztam.
csobankan jegesmedvek futkostak a szerpentinen olyan hideg volt....

meger egy bontott valto kb. 2000 km el, 50e-t?
ide egy zsido smiley kene
Na urak jóéjszakát, Joe bácsi köszi a beszélgetést.
Szevasztok
Csak eszmefuttatásnak dobtam fel féltem a kicsikét. De amugy eztis teném. más választásom nem lenne
mit foglalkozol vele ha szétmegy megcsináltatod sztem felesleges ilyeneken töprengeni...
Mi pénz egy váltó vagy egy kuplung?
az a riga 12 előtt volt?
Vágom mutatta már
45 nél.....de mert szétrugdostam pályán..amugy nem ment volna .szét
viccöltem ..rendesen megcsinálták
Annyira nem volt randa az de széptöl kurva messze volt ahogy láttam a képeken
Értem, nem vennék mást csak Kawát valameik 6 os szériát, néztem sok 03-04 es kawát most annyi van mint a picsa nagyon kevés km el, csak nincs garancia szerintem hogy annyi is van benne. a gixerek azért ne kellnejk minden sarkon ál egy kupac az r6 me olyan semmilyen a honda meg kicsi nekem kasznira . most nemis adnám el felcsinosítottam igy akarom használni egy darabig. az 55ezret páyán tetted bele? mennyi után ment szét a váltód?
aztatotálkárost? dehogy
én 55 ezret mentem a 636 ommal...láthatod a vidiken hogyan...kb semmi baja nem volt..jo 2x kinyirtam aváltót de az nem az ő hibája volt..ne add el ..nem fogsz jobbat venni...ha meg ráülsz egy szétesikszerre ez után....megrugdosod de nagyon....ha lenne uj 2004 es 636 azt vettem volna..
ddt töl vetted meg?
Na az baszottul bejön csak nekem nagyon sokat kell nönöm meg tanulnom egy olyan géphez. csak ugy mert tetszik azért nem vszem meg hogy fejreállítsam
Igazábol nagyon szeretem ezt a 03 ast nagyon jó vele menni a régebi tipusokhoz képest 98 és 02 es el mentem. Csak a az ár érték arány miatt gondolkodtam fiatalabbon, meg ebben az országban mindenki a km miatt aggódik hogy sok van benne meg bla bla... idén simán lessz az enyémben is 45e tavaj is elmentem 10e et vele és hiába mondanám hogy nem téptem aszáját halálba akkoris csak aztmondanák hogy sok a km.
2005 zx10R
Most mid van? mert ebben én lemaradtam.