Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

07 es nagyon jo...csak már már suzukis..nem annyira melós mint mondjuk a 03 as...lineárisabban adja le a nyomatékot,ezáltal kezelhetőbb.viszont a 03-04 es messze a legbitangabb....elmotoroztam már minddel egy keveset ugyhogy van mihez viszonyitanom...a 05 06 olyan..nem is tudom..nekem nem jön be...olyan mintha tulfinomitották volna a 03 -04 es durvaságát..persze ettől még jo..csak nekem nem stilusom.nem véletlen vettem azt amit...kaptam volna párszázzal drágábban zsir uj 2009 es 10r-t,,nem kellett.ez köllött
Azért kérdezem. nem véleményt mondtam csak néztem az adatokat.
mentél már mindegyikkel?mert ha igen nem ezt mondanád.
Kezelhetöségre melyik jobb?
értem, köszi megfogadom. http://mymap.hu/
a 636 osok után télleg gyengébbek lettek a 6-osok. a 05-06 os a legerösebb utána 03-04 és 07 töl csak gyengébbek nyomatékban lóban mindenben. érdekes.
motorozz még..ne az orrát emelgesd.
Hát én benne lennék a cserében ha lenne még 3kilóm. k=Kawasaki világos szerinted mennyit dob egy 14 es elsö fogaskerék? vagyérdemes egyböl -1+2? nem pályázok csak hogy könnyeben emelje a nóziját.?
k=kawasaki
ebbe nincs stikli...kő a piz a srácnak...ennyi
Ebben mi a stikli? mitölilyen occcsóóó?
na ez mit jelent?
ha valaki venne...ez igen jo ár...
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Ahha, csak amikor gurulok a lámpáig a városban akkor szoktam 1x2x és most hallottam, 1 éve cseréltem le a vezérmülánc feszítö patront mert gyanus volt de kicsit lejjebröl jött a hang. mindegy nem turáztatom azt annyi. Csak beszartam hogy a váltó vagy kuplung, de a sebességet nem dobálja simán veszi mindet csak hanfgosan
akkor szopjá halat....messze?mi?tátra közelebb sokkal?ahogyanérziuram
itt a szar on-board amit csináltam ha lehet ne nagyon fikázzatok jóóó , . .
mondtam hogy fujd fel mielőtt elindulsz..a tiéd szerintem nincs beeresztve.
vezérműlánc...ne használd 4-5 ezres fordulaton..ez nem erre való..ne gyilkold..használd 10 ezren és felette..akkor nem lesz baja.
Ja! Ahelyett, hogy letiltatnád!
terhelés nélkül fasznak túráztatod
stopizni viszont fasza
Szakmai jellegü kérdés! Mi és mitöl csattoghat ha 1-2-3 amikor behúzom a kuplungot és megtúráztatom olyan 4-5 ezerig, amikor esik a fordulat csattan valami, de csak egyszer kétszer utána már nem. és melegen. lehet hogy csak beképzelek valamit és amugyis ilyen lenne csak inkább megkérdezem
Elöre köszia segítséget
szar is... frankón másik sávban megyek....
Mentem vele így utcán
Minden kanyarban a szembe sávban voltam. De ilyen 200-nál is. Csak rágondoltam és fordult. De a ringen nem jó. Nem lehet vele fékezni annyira feljön a hátulja.