Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

AZ TITOK
Oké ddt nem szólok neki
oké janou mostmár akkor csak az évjárat kell és teljes a kép .
Húú vazze nehogy mond neki de lövésem sincs ki lehet. Még az is lehet, hogy jó haverom de a ringen annyian szeretnek , hogy 100 emberből jó ha 10-nek tudom a nevét. Nem viccelek sajnos. Egyszerűen annyit pofázok annyi emberrel, hogy meg sem próbálom megjegyezni őket. Nickevekkel jobban boldogulok. Az itteniek polgári nevét sem nagyon tudom.
De ha azt mondta ismer akkor biztos úgy van.
házőrző
636
pedig kérdezni akartam hogy milyen olajat tegyek bele és mennyit...
Janou nagyon kövér a véreb mire használod szegényt ,
Bocs Fejér Megyei ,mert Ő ismer szokta mondani,hogy szoktatok dumálni ringen 1000-es gixxere van.
Ez dúrva ám húzod itt a dolgokat legalább a színét mond meg meg hány ccm -es naaaa , ,
Pucolás lesz. Nem mondom meg mennyi olaj kell bele.
Minden vékony embert ismernem kéne vagy solymári?
ddt had kérdezzem meg nem ismersz véletlen egy Pálinkás István nevezetű srácok hasonló test alkatú mint te.
Szindy + Kawamackó
rendben... de ha nem akkor mi lesz?
így kellene lennie... de ez Mo...
Jaj pubi te csak titokzatoskodj itten a motoroddal. De ha a végén felmutatsz egy 94-es zxr 250-est széjjelváglak.
Elméletileg készen van. Gyakorlatilag minden alkatrész meg van hozzá (plexi még úton) de még nincs összerakva.
Hallod ezek buzik hát nem azért fizetjük ezeket ,hogy ha kell akkor keressék éjjel nappal leszarom hogyan de találják meg nem .
Szasz ddt helyzet hogy áll a motor ?
ki kérdezte?
semmit. 2 hét alatt lezárták az ügyet. Ismeretlen tettes. Így jártunk...
rendben +1 Yorki (Szindy)
Én is vagyok. Csak zombis horrorfilmeket nézek.
Amúgy amit elloptak (a köcsögök) motorod avval kapcsolatban mi van rendőrök mit mondtak ?