Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is rossz ötlet
Vezess bele áramot
Én sztem sem jó a törvény, de nem tudsz mit tenni... Sajnos
De abban biztos lehetsz ha a mostanihoz bárki csak hozzá is nyúl... eltöröm a kezét
hát de akkor is, ez nincs rendben jogilag. Nem érzem igazságosnak, ha betörnek hozzám és mondjuk jól fültövön verem bikacsökkel a kedves betörő kisebbséget, akkor feljelent és járhatok bíróságra. Há mi a faszé jött oda, én nem hívtam akkor meg megverhetem, vagy lelőhetem mint USA egyes államaiba. tuti nem lopdosnának annyira szabadon.
Úgy agyon kell verni hogy eszébe se jusson feljelenteni. Megmondod neki hogyha feljelent fel is gyújtod a házával együtt.
Ezzel csak az a baj, hogy ha ezután feljelent az a geci tolvaj akkor faszán meg is büntetnek téged, holott teljesen jogosan tángáltad el a trógert.

nincs ez így rendbe
a jognak az lenne a legalapvetőbb lényege, hogy a magántulajdon szent és sérthetetlen legyen és ennek védelmébe kéne alkotni a törvényeket.
Juj ne is mond a internetet most lett elegem az invitelből,már 1 hónapja szakadozik az adsl és nem képesek rendesen megcsinálni legutóbb 1 hétig volt jó,vasárnap 4 kor elment és ma is 8 kor mire bejelentem visszajön
Ezt kellene itt is. Csak tudni kéne ki volt. Kapna, az biztos...
Én Harasztin dolgozom. Flynet Internet.
Sajnos ez szomorú,hogy akitől az ember várná a segítséget abban sem bízhat
Úgy,úgy agyonlőni mindet!
Nállunk az utcában piszkált valaki egy BMW-t a lakók elkapták és addig ütötték amíg mozgott szerintem eltört keze lába
az már biztosan nem piszkálja más holmiát többet szerintem.
Taksonyban bádogos boltnak jövök megyek intézkedek
van kamera. semmit nem kezdtek vele. sztem a rendőrök is benne vannak.
Én sem szívesen hagyom ott sehol de érted... akkor sehova ne menjek, sehol ne álljak meg? A kurva életbe, az lenne a kibaszott rendőrség dolga hogy ezeket a tetveket elkapni és a helyszínen agyonlőni...
Hol dolgozol amúgy?
Térfigyelő vagy bolti kamera nem volt a közelben?
Én biztosan nem hagynám ott sehol ha nem látom
Nekem a csajom Harasztis és Taksonyban dolgozom
Köszönöm az együttérzést...
Június 6-án Pesterzsébeten. Mire lementem már nem volt ott. lezáróval mindennel együtt eltűnt. Rendőrség meg persze szart az egészre.
Sorin amúgy egyre gyakrabban látható leszek mert barátnőm erzsébeti.
Hali!
Most látom,hogy lenyúlták a géped sajnálom!
Mikor ,hogy történt?
Párszor láttalak Harasztin!Én Sorin lakom.
nekem már van gépem de pszt

Remélem szerencséd lesz és elviszik ha ez a vágyad.
neked olcsón megszámítom

amúgy még mielőtt meghirdetném, fórumosoknak 750-ért odaadom, hirdetve 800 lesz az ára
jaja. És még jó is megy az a gép
Meglássuk!

Nekem is tetszik
tied pedug ku.va szép én nem adnám el helyedbe
hm ... kösz az infót, még gondolkozom rajta
Sajnálnám az enyémet eladni azon most minden patent, kivéve az esztétikai hibákat
Ott vagyok!
dobja már át magát uram facebookra..trécseljünk kicsit..
2005-ben láttam utoljára! Volt jó pár gazdija annyit tudok
Ez igen, xs-s es bőrruhát nekik
Gondolom!

De talán annyi az egyedi rajta, hogy teljesen karbon boritású a váz meg a blokk. szerintem előtte pályaidom lehetett rajta. hátsó villán silkolene felirat, elöl meg a steelhorse brigstone gumikkal.

Ennél több infóm sajnos nincs, ha így ráismersz amúgy az R.M.C-be van most.