Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap nem lepek be se szombaton tuti gyere akkor is játszani aztán ott is tudunk dumálni majd . Ja és milyen a játék vélemény ? .
megvan már az elöbb bent voltam. most megyek mert itt a tyukom majd holnap beszélünk és akkor jövök
Ja azt elfelejtetem,hogy a Név+ kód után logint-kel nyomni aztán Start game .
Figyú belépsz az internet explorerrel a belinkelt oldalra és felül be kell írni,hogy mi a neved + kód utána Start game, utána bal oldalt fel van sorolva 5 db szoba pl: Union 15 stb-stb te az elsőbe menj be ott vannak a kezdők aztán vannak pályák amelyik tetszik rá mész aztán goooooooooo . ja és el ne felejts lőszert venni Jobb oldalt fent vannak olyanok,hogy Pweapon, Sweapon és a többi bemész aztán ott tudsz lőszert venni a fegyveredhez a wear meg ami melette van ott meg gránátot de a grnatháoz kell öv is úgy hogy azt is vegyél majd. Jó játékot .
hogy jöjjek
mire nyomjak?
Dáriusz lepj be a játékba és probálj megjelölni gyere majd az Union 15-be ott majd írok neked (Ieman) néven ok.
Ok meg is jelöllek jó :)) maradj játékban ,
Siker mevagyok regelve. Dani0112 a nickem
Minden féle képpen Internet explorer kell és azon kerestül és itt probáld meg. http://operation7.fiaa.eu/Defa...
hogy tudok beregisztrálni erre? már felvan teleoitve de nem vágom hol kell regelni
1 et nem rakott be majd mindjárt megprobálom mégegyszer.
Még nem sikerült mert nincs hej a gépen, de majd csinálok. Még változik a gép meg már változott is de csak apróságok. Ugy beszéltem a martinnal hogy valami hasonló GP replicát probáljon mint amit neked tervezett de mégde ugyanaz legyen, most meg jönnek közben a dolgok, ahogy látom mi lett még valami mindig kipattan a fejemböl. az utolsó lépen én csináltam ilyenre
Nem semmi a srác egyszer tuti,hogy hallunk róla még valahol TV,újság és biztos vagyok benne nem semmi dolog kapcsán .
Nagyon brutál de egy kicsit hajaz az enyémre........................... na jó csak vicceltem , .

Sikerült regisztrálni Op7-re és játszani vele ?
tetszik. Tud ez a Martin gyerek
T essék
Itt egy nagyobb nem tom moért lett olyan kicsi az.
nagyobb méretbe
mi az mindenki eltűnt?
Hali itt az erdmény.
Kell a nick neved mert megjelöllek majd ok egy kicsit segítek is majd jó , .
Sikerült regisztrálni,tudsz már játszani is ?
Beindult . Huu elraktam télire minden motoros kellékem, ez az elsö telem motor nélkü. .
96-os kawasaki zx-6r bontott alkatrészei eladóktel 06309492804
Ezt probáld ha ez sem akkor linkelek másikat ami tuti ok .
http://operation7.fiaa.eu/Down...