Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaigen ésa sika az adatlapomon több szögből is megtekinthető.
Natehát Air pump fiting rendszerrel, Plexi rögzítő mechanikával,
Kiszedhető béléssel, gyorszárral, Bogárhálóval, meg mindenfityfaszt tud.
Ezzel viszont eladóvá vált sokat látott, hibátlan, karcmentes, AGV sisakom. Én használtan 40.000-ért vettem két éve egy arany foncsoros plexivel. Igaz, hogy az általam való használat és eredeti dedikálásom csak felértékelte, de most akciós áron hihhhhetetlen 30.000-ért megvásárolható.
Mai napon megvettem az új sisakomat.
Scorpion exo-1000, napszemüveggel, air pump
vagyis a csajom
Na sakcok nekem is már a yoshi dubörög
Baszki nekem is melóhelyen össze jött minden az év végére

Ráadásul egy kurva szabim sincs szophatom itt az ünnepeket.
én konkrétan szopok...annyi dolgom van hogy ki se láccok a kurva anyjukból se
szevasztok hejj!

Mi a hányás van veletek?
Igyekszem majd felfejlődni. mennyibe van a két kar kompletten?
Én is néztem ilyeneket csak nekem is sovány a buxa , indexet is akartam meg bukógombát. csak ez igy együtt elég huzós.februártol nem lessz semmi hitel és már beis vásárolok, még egy rendes ruhát is akarok nyárra.
Megoldjuk mester!
Szeva Strici kösz a választ nekem Januárban kéne a rendelés nem tudom emlékszel-e a belinkelt fék+kuplungkarra az kellene majd gold-ban .
Szeva Dáriusz sajna délelöttös vagyok nem tudom mikor érek rá Op7-re felmenni de ha lesz időm írok.
fék kart meg kuplung kart szeretnék természetesen gold-ban . De egy kicsit halasztok januárra, mert nem tudom így karácsony miatt mennyi zsetont kapok és mennyi marad meg.
Ja és ne foglalkozz ,hogy nehezen megy a játék majd belejössz hidd el
akár jövőhéttől
jó estét Go bácsi . hogy telik a télidőszak? Miben gondolkodsz? mert lassan én is akarok majd beszerezni ezt azt Striciúrtól. Én elsösorban bukógombát néztem, nehogy nagybaj legyen egy véletlen folytán. Voltam fent az OPen kicsit nehézkessen megy, ja és visszaigazoltalak. majd irj holnap hogy mikor mész fel és belesek én is
ez relatív, de én is feltűnően sok összeakadt darabról hallottam.
Strici mikortól tudsz majd kintről rendelni ?
Szasztok
hm, a halványodást kis pöttyök alkotják.
De akkor mind egy lehet, hogy van ilyen gyári matrica, majd utána nézek
ezt a fekete részt szürke felírattal megtudnám csinálni,de a fekete tetején azt az elhalványodást nem és ehhez kéne egy sablon,vagy maga a plexi h tudjam milyen ívben kell kivágni...
itt van egy kép. plexi

Nekem csak az átlátszó plexim van. az alján az a fekete szürkés átmenet a kawasaki felirattal ami kellene hozzá.
hm próbálok keresni egy képet.
szia!
Ha elmondod,vagy küldesz egy képet arról, hogy pontosan milyet is szeretnél és milyen méretben,színben,akkor megtudom mondani!
Szia nekem a pleximre kéne egy gyári matrica. olyat is tudsz?
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Kivéve színátmenetes és fényvisszaverős matricákat!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
milyen probléma? É meg azt hallottam hogy csakakawasakiakirály
2007 zx -et akarok venni stuntra valaki tudna róla pár szót mondani ?azt hallottam a blokkjával sok a probléma