Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz Földi !
Láttam a videóidat és szeretném tudni , hogy hol és mennyiért méretted meg a vasat a padon.
Előre is köszi
Hehe, Pécsen egy deka hó sincs, viszont baszott hideg van, ez se jobb
jóvan...szomszédom zörögj ha erre jársz
Én hát ... Öcsi az legjobb spanom!
na majd ha arra járok , dumálunk valamikor
milyen sarat?
Szasztok ez a kurva hó elkezdett esni tegnap 9-10 körül először azt hittem képzelődöm,mert be voltam baszva de mire ma fel ébredtem tényleg az a geci esett ,hogy rohadjon meg , , .
A sarat kéne rendezni,mert kezdek feszült lenni!
Az meg még soha nem vezetett jóhoz!
szeva!
köszi,utánalesek.hát,ha tied ez a fehér fekete cibere és szoktál idejönni a Szolik öcsihez,akkor már láttalak párszor az te vagyol bamme
na nálunk is esett ma reggelre hó (ami jóval szokatlanabb mint magyarországon),pedig még tegnap elterveztem hogy merre fogok gurulni
Szia Bocy !
Szerintem te a trim clip-et keresed (műanyag bolha)
de ha nem az , akkor lecsoszogsz Sárkány Dede-ékhez és felközlöd velük , hogy mi kelhet ...
Amúgy nem ismerhetjük egymást ? (bgyarmati vagyok)
üdv.:
Szabó Szilveszter
nálatok már esik?
kurva hó
Nem igazi. csak jövő márciusban lesz az.
Ha ott nem találtál akkor nem tudom merre lehet, én is csak ott szoktam nézelődni.
Ez igazi,vagy ps?
Amúgy nagyon szép
Igen-igen,itt nézem,nem is tudok más helyet
ilyen,csak zöldben
Itt a végleges eredmény. Köszönet Martinnak
Az ebayon nézted? ha nem akkor itt keress. ird be a keresöbe és kész:http://motors.shop.ebay.com/__...
jó reggelt mindenkibe!
ha valaki lát az angol ebayen véletlenül brake fluid reservoir cover-t (az magyarul csuklópánt vagy ilyesmi ) zöldben,kawa felirattal az sikítson mert eddig nem találtam sehol
hello 6osok!
valaki segítsen már,hol tudok venni azokat a kis geciket amik az idomokat fogják a csavarral,meghogy egyáltalán milyen néven keressem
Internet Explorer... Fujjj
ehez szerezzél be véttelen bébifókák fejéből készült bolyhos papucsot is
http://www.kepesmotor.hu/egyre...


Eladom Spyke Kangaroo Bőr ruhámat az új ár(280eft) töredékéért!Kenguru bőr nagyon könnyű!3x volt rajtam!Szinte új makulátlan állapotú térdkoptatóval, kivehető béléssel!

Bármikor hívhatsz!
Ár:90ezer
hülye vagyok Szombaton belépek majd ide írok ,hogy mikor oké ..... nem tudok már írni sem bassza meg