Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tuja
Csőváz.
Persze még májusban eladtam, utána volt még egy zxr 400-asom is.
Hello szkráccs koma!

Sikerült eladni?
Hát végül is egész évre kivan fizetve a telj.adó, májusban vették meg tehát így is úgy is engem terhelt. Köszi az infot crazy.
ha nem iratta át az eredeti vevő akor nem..viszont teljesitményadóilag addig a te neveden van amig el nem adod..papiron..tehát a fizetési kötelezettség magát terheli..a mai napig..ha uj adásvételit irtok...kivételt képez ez alól ha ki volt vonva a forgalomból mikor eladtad
Akkor írunk egy-egy adásvételit a részemről is neki és ennyi? Ebből nekem nem származhat problémám, hogy papíron kétszer adom el ugyanazt a motort?
a két adásvételivel dupla átirást fog fizetni az uj tulaj..asszem
Sziasztok.
Ma kaptam egy levelet a volt zx6r-em új tulajától, hogy vegyem fel vele a kapcsolatot mert aki tőlem megvette a gépet, baszott átíratni így ő pedig nem tudja átíratni. Mit tudok én ebben az esetben segíteni a mostani tulajnak? Járt már valaki hasonló helyzetben?
adhatná egyet..olyan versenymotorosatot..amin nem kúrom szét a váltót mondtam má:plexin is becsúszok a kockás zászlón ha ez az előírás
Ha akkor még + 3db új Ninja kell a kettö mellé
Utánpótlás csapat
Reszkessetek a pályákon vazzeee
Szia!
Sokat csinálunk igy nem tudok segiteni valami közelebb?
Na itt kérdezem inkább!

Zsolti, néztem ma egy 636-ot amit ti csinosítottatok ki. 2005-ös zöld és tiszta karbon borítású a váz meg a blokk is. A hátsó fékkar le van törve róla, meg csúsztak vele is egyet. emlékszel te erre a mocira, tudsz valamit mondani az előéletéről?
Hát részemről ez egy jó szar futam volt. Bár második lettem. Időmérőn 02, versenyen 03,5.
Nesztek egy kis Mozart......amikor nem vagyok haverságban a váltóval ezért megölömkinyiromszéjjelszájonbaszom
én még a tavasszal vettem dunlop d211 sportmax gp-t
3 komponensű n-tec-es hátsót és 2 komponensű elsőt

Eddig bevált faszán csak a nyomást kell jól eltalálni.
milyen gumit vettél?! Én power one 2CT-t
Én, is

Ja amúgy meg aki akar egy avon viper av60-ast füstölnivalót 180/55 méretbe az meg keressen engem
Ha valaki jó gumit szeretne venni olcsón akkor a motorgumis topicba keresse Brian-t! Bátran tudom ajánlani...
Nem akarom tukmálni a sisakot.
Aludj egyet a döntésre.
meg szebb is leszek

na mentem aludni. Ha nem lesz aki megvegye a sisakod akkor levesestálnak jó lesz
Inkább homlokon baszlak egy ütővel, és akkor szép nagyra dagad a fejed. ésakkorjóleszrád.....
Áhh, nem nézel média szemetet azért nem tudod

Az eladóval? vetess be belőle és akkor megveszem
Kinek a milyen világa?
Nagy száj, vagy mi van?
Az eladóval, vagy az újjal?