Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez meg kiez az én motoromon
eeementek otthonról...bár az is lehet sose vótak ...figyejjémá te paraszt:mennyek péntek széjjelcsapkodni lánccal azt a nagyonhüly e felyedet?ha akarod viszek egy gyári dobot de akkor tényleg arculcsaplak vele...nekem az elég fizetség lesz
látom érted te hogy villanymotor
sosenemhallottam el ne mondd senkinek én sem mondom ..elakdsz sikíccssáá
ezzel a hátsóval mennlk 6.ban 160at
de letépné a búrám
Kezdem kapisgálni Kösz az infót
Te egy ÚR vagy Krézi (ilyet úgyis ritkán hallasz )
há amikó jösszbazmeg..pénteken este tudok menni..

mikor trágyalunk?
nem is te lennél bazmeg
+ van még zx6r 07-08 első fogaskerék gyári kb 1000km van benne szinte új,illetve hátsó 2foggal nagyobb a gyárinál, ebbe 100km!(száz) van.
ár amennyiért elmegy...
Sziasztok !

Alkalmi áron sűrgősen eladó

Valtermoto race typ3 állítható ergál lábtartó hibátlan állapotban.
zx6r 07-08, 636

40.000,-

illetve Termignini 2slip on kipufogoó zx6r 07-08 hoz,szintén hibátlan állapotban.

40.000,-

és még egy gyári fekete üléspúp zx6r 07-08 hoz.

12.000,-
Szia!

Kawához és minden más mociban tudok segiteni. Adatlapomon elérsz
ilyenkor felkerül roncsportálra,ahol az erre jogosult kereskedők licitet tesznek..a 8 nap alatt leadott legmagasabb licit lesz a roncsérték.van egy kárkori Eurotax árjegyzési érték ,amiből levonják a roncsértéket és ez az összeg képezi a kártérítés alapját..mondom alapját..mert erre még jöhetnek egyéb kártérítési igények..pl egyéb vagyoni kár:/ruha bukó csimma stb/,vagy nem vagyoni kártérítés:/személyi sérülés,bérjármű költsége megafaszom.Jelen pillanatban ebben szerencséd lehet ugyanis az Eurotax árjegyzés magasabb mint a valós piaci érték,magyarán többért tudod eladni az egészet mint mondjuk sérülés előtt...amennyiben a roncsérték nagyon alacsony-megítélésed szerint-akor nem vagy köteles azt értékesíteni a biztosító által kijelölt kereskedőnek,azt értékesítheted magad is vagy akár meg is tarthatod.
Nem késtél el, de még nem kell az oil pár hétig nem lesz pénz rá.
De ha kell hogy kereselek? E-mail telefon?
hülye neked mindegy mert én a pályán nem fenyegettelek
Mivel te ilyen kárszakértő vagy vagy mitököm,(legalábbis így rémlik ) gondoltam tudod mi az, hogy műszaki tk a biztosító szemszögéből me én nem pontosan...
NEKED VAGY NEKEM?
Lehet már késön irok, beszéltem a Kutyával És 12000 körül van olajszürövel eggyütt és a postázás megoldható
buta farkas
pízre gondótam
persze...dobd ki a picsába......
Te krézi műszaki totálra vették az enyém az jót jelent?
Há' nem lovagolhat Mindenki olyan szíp Vörös(szürke) Sárkányon, mint 1Sek , de majd lesz vmi ...
Dobnál nekem 1 akármilyen E-mail-t ide : balyone83@gmail.com
mert szeretnék 1-2 fontos apróságot megtudálékolni
hetven/7035193