Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok nem tudom miért , .
zoli636@gmail.com
Úgy hogy nem jött semmi mail!Add meg a te mail címed
Hogy hogy semmi?
Meg mindig semmi
StriciKanegér meg kaptad az emilt?
Akkor este étekezünk.
Nyugodtan...nekem ez nem kerul semmibe hogy segitseg.
Köszönöm! nagyon rendes vagy
Persze sima ugy. Dobj egy mailt este ugyis lesz sok idom keresek 1-2 cuccot a motorra Esetleg ha barmi kellene szolj utananezek neked es mondok 1 arat ra illetve elkuldom neked a linket hogy csekkold le az arut
Szevasz! lehetek bunkó? enyyi pénzért nekem is rendelhetnél ha ennyire vágod ebay-t nagyon megköszönném. plexi is érdekelne. De csak ha nem nagy gond!
nem jott
colos0629@hotmail.com irj erre hatha.
Muja: Tobbi haverom is ott van Eger kornyeken en meg melozok
Fehérvártól 20km re.Tényleg csak biciglivel tudok menni.
Hol lax?
Ha tartod a tempóm elmegyek jóóóóó..........................................biciklivel
S.O.S!
Ma valaki, eger?
JA és köszi előre is. Eddig ennyi ami kell egyenlőre de ha valamit kitalálok vagy megtetszik akkor egyből szólok ha nem baj.
Jóóóóóóóó reggelt.

Írtam emilt amúgy jó nekem simán is nem kell gyorsított rendelés. Viszont ha már ennyire benne vagy valami sötétített bubis vagy dupla bubis plekit nézhetnél nekem fasza áron persze ha tudod elküldheted a képeket róluk mert szeretnék azt is télen.
Dobj mar egy mail cimet nekem hogy tudjam hova kell irnom. lajos.koves(kukac)hotmail.com-ra es dobok az ebayrol 1-2 cuccot. Amugy nevetseges az ara most nezem hogy az index 9dollar es a szallitas Shang Hai-bol 3dollar... (12 dollar) na ezert eri meg innen venni. Mondjuk beletelik mondom 3-4 hetbe de meger varni. De ha Express csomagot szeretnel az 20dollar es 5-7 munkanapon belul itt van de ez csak nagy es draga tetelnel eri meg. Ja es idezek az E betuvel kapcsolatban.

These Lights are E11 E-Mark Certified

Egyeb kerdes? Plexi ilyesmi kell? Telen ismet rendelek 1-2 cuccot en is.
Akkor kell ok és ha megvan akkor adol nekem emil címet aztán megdumáljuk a többit okesz .
Elöre is köszi , ,
Nekem megvan a gyári is de jónak kell lennie! HA gondolod jövőhéten csinálok róla pár képet!semmi macera nincs vele! idom leszed ezt felrak idom felrak és boldog mindenki!
Simán belemegy semmi kec mec, mert akkor kellene simán.
Elméletileg elfogadják akkor forgalmi vizsgán ha E szabványos ?
Szia Go mester! Ebayről! Hong Kongból! 3000ft/pár! 3 hét alatt volt itt!Ha gondolod rendelek neked! Nagyon jó kis index. E szabvány és iszonyat fénye van
StriciKanegér hol vetted az első indexeidet és mennyibe?
Szevasztok skacok mi a helyzet veletek?
Sajna eljött a motorozás vége kezdem is rosszul érezni magam már most .
Ha fasza idő lesz mehetünk.