Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne!hangsúlyozom:NE vegyél goldfren betétet... ottan van a Brembo..nem hiszem hogy tul drága lenne...és a különbség,megbizhatóság...fényévek
Majd lessétek meg az új galériámat
még mindig siratjuk a lábtartód

Sikerült kipufot szerezned?
Mi a asz vann iitt?
hol vagytokk barik?
címemet leírjam vagy tudod?
bocs változott a helyzet! még a héten feladhatod nekem a cuccost! holnap akár.. tehát a következők kellenek: ferodo 5.1es fékolaj (fél literes), levegőszűrő az 5500ft-os(2001-es zx6r de gondolom te jobban tudod milyen kell bele ! és első fékbetétek mind két oldalra! (goldfren)
Ok! Köszi!
rendben jövő héten adom majd le rendelést! fizut meg kell várnom Mindenképp tőled rendelem, köszi előre is! majd jelentkezek itt! adataim sztem megvannak mert rendeltem már tőled de ha nem megírom majd... hello
2800ft a fél literes
rendben értem olajat elfelejtettem kérdezni! mennyi nálad a ferodo 5.1?
Igen / Oldalanként
mármint egy pár 5500ft? és ugyebár két pár kell előre
Szia!

Van olcsó fékbetét pl goldfren 5500ft/oldal és profi brembo 9500ft/ oldal illetve 9980ft/oldal légszürö 5500ft sportlégszürö 17500ft
fogsz egy sövényvágót 10 centi ónhuzal meg egy pákát és kész is
helló! első fékbetét és levegő szűrők milyen árban vannak nálad?
Kicsit karcos hjc hq1 carbon prémium racing sisakom computerre cserélném! A sisak tesztelését profi pilóta hajtotta végre lezárt pályán! Kérjük a mutatványt othon ne próbálják utánozni!
nem lehet avval gond ami sosevót.hazudozol itt összevissza
a kaffasakis rendezőfiucskának aki beengedi az mototrosokat a pájára,szertném nyilvánvaló gratulácilyómt meleg szívvel elküldeni-há kiugrik elém a bokszuccába,mint kamik izé,hogy te meg hova mécc?sajnos nem vót ábéesz az elejibe.igy azóta fáj a jobb térgyem.
gratula fiuka,mer tudom hogy olvasod
Az agyamat vizslájják! Nem hiszik hogy eddig is ilyen vót! Pedig az alapvető motoros funkciók működnek! Szaporodás, élelemszerzés, egyensúly stb...na jó az egyensúlyal vannak gondok!
heréltetsz vagy miskárótacc?jere kicsinyfiam,de előte mindenképpen hillyáfel,mert mars is kilátásban az üveghegyen túl.tudod:tudod te hogy villanymotor de nem mindegy a köbcentilye
Minnyá megyek apu! Ha végezettem a doktórénál!
ha te ott vagy langyikám,akkor még túl is hevül
Ehe kell kontrektor is? Aztat hittem a térerőből melegít azé ilyen!
konnektort is ad maga az angol dugaszhoz?