Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Élő Fastride reklám megy a digisporton . Illetve ül. Ügyes.
Ok! esetleg ma othon vagy? mert már elég szar időt beszélnek és nem akarok esőben motorozni.
tehát péntek :
a motor kb. összeállt! csak néha dobálja ki a sebességet! mindenkit lenyomtam négy kör után akkorát estem mit az állat
célrarában befelé az aszfaltválltáson
az okát nemtudom... de pörögtem kicsit vagy 4* bekurtam a fejem keményen....azóta kicsit össze-vissza beszélek az asszonykám szerint! motor csak kicsit lett oda....
bazze..megin perec vot?hol?jóvagy?
esés után köpönyeg
vagyis új lábtartó
akkor adom a csövet
több képet a népnek!
Ja nagyon szívesen!
Az a baj h veszek egy lámpát bontóból és ugy beszéltem meg a sráccal h a lábtartókat beszámítja nekem és ma már hívott h mi lessz hogy lessz. vagy kéne mondanom neki h akkor az összes kp lessz vagy viszem a konzolokat is. azért mondtam h nekem úgy is jó ha cserélünk mert akkor lehet h még ma lemegyek a lámpáért és kp-ba kifizetem neki.
na..Brand new design
van egy gyári dob de pereccsászár.kölbazmeg?
látom motorkám alkatrészei körbejárnak mint jó kurva a baráti társaságban...
agyalok még rajta kicsit jó?
mert nemtom hogyan lesz kipuff a gépemen
lehet csinálni kéne egy dobot a csőre .....vagy még nemtom...lehet a gyárit tovább faragom....


mindenesetre NAGYON szépen köszönöm a segitségedet!
Hát éppen ez az. Szépen döntesz de azért van abba még 7-8 fok. Ha jobbra is ekkorát döntesz akkor nem lenne szabad elmennie az elejének. Magától.
Csá nem találtam a számod. na ha kell a lábtartó akkor meg beszélhetjük más hogy is ha neked jó. régebben mondtad h vagy egy összekötő csöved elcserélhetnénk.
na valahogy így kéne! nem?
geci nagyot estem
amúgy meg tudod a számom!
csá!
élek még!
visszajuttatom hamarosan! ok? csak meghegesztjük az enyémet! ok? :)
Perec száma? valaki?
ez diszkrimináció
mekkora császár a srác hogy magával beszélget iszok mégehgyet hátha nekem is megy ez
ááá---ő a minusz egy és a plusz egy tesztpilotja kéretek a szervizbe egy 5 pár lábtartókonzolt,bár lehet jobb lenne ha felhegesztenék neki valami mankókereket a peremigdöntés utáni kisérletezésre
az a Perec volt, nem?
Az 5-ösnél valaki feküdt a fűben...
lesz idom beszerezni a dolgokat
fasza leírás... de ehhez a lengővillához fekete váz kell vagy felpolírozni a lengőt....

egy pár dologra azért szükséged lesz hozzá (komplett hátulja szinte...), de nem para és kötelező upgrade!