Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lorsch-ban
mellik városban vagy?
mivan biuzigyerekek?
királyságos itten kint németo-ban :) óccsóóbb min otthon
hehe...jók legyetek !
maj írok csááááááááááááááááááááááááá
Megin senkisem?
Utáltok? ,
perec-király, buzievagy?
Sziasztok cimborályim.

Mi a helyzet?
Honnan tudod, hogy nem mentek utánad? Nem hiszem, hogy csak úgy mászkálnak, aztán ha van egy leláncolt motor, akkor azt viszik. Bár ki tudja.
nem figyelhették ki ugyanis akkor parkoltam oda ELŐSZÖR
erővágó
Akkor viszont gyanús, hogy készültek rá. :( Azért azt a láncot valahogy csak el kellett vágni. De hogy senki semmit nem látott, se hallott. :(
Pázsitos sétány sétálóutca. a ház előtt tettem le lezárva, lakatolva stb.
Kb. most már mindegy, de hol hagytad? Parkoló, ház előtt, melyik része Erzsébetnek? A "sötétebbik"?
3 napig örülhettem neki... senki semmit...
Óóó fakk. Nem volt túl sok ideig Nálad. :( Senki semmit nem látott?
szia! sajnos igen, ellopták. Pesterzsébetről
hát azért a sajátomat felismerném...
nem tudtam jobban megfogalmazni... de úgy tűnik, hogy rosszabbul se lehetett volna...

"Ja vagy külföldre viszi, ..." -- "amúgy a következő motorom lehet külföldről veszem majd..." -- "lehet, hogy nem is a következő lesz..." (hanem kiderül, hogy az előződet veszed meg... (((de ez is iszonyat hülyén hangzik, szóval inkább többet meg se szólalok... ))) )
Bakker Janou most olvasom, hogy ellopták a géped. :( Sajnálom. Harasztiból vitték el?
nem értem...
lehet, hogy nem is a következő lesz... bocs, nagyon szar volt... visszavonulok...
amúgy a következő motorom lehet külföldről veszem majd...
Igen ezek gyanúsak nagyon. Mondjuk enyém is külföldi de rendezett papírjai voltak szerencsére, vagy valaki értett a hamisításhoz
sanszos...
Majd ott is úgy árulják mint idehaza a sok fiatalabbnál fiatalabb olcsó motorokat, hogy "Eladó adásvételivel, csak hobbi célra, pályázni" Na az ilyen motorok sem véletlenül vannak így árulva. Megkockáztatnám, hogy 70%-uk külföldről csencselt gép.