Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

császtok
Ezt mondjuk a verseny előtt kellett volna felajánlanod.
ha a kollega PC3-jat elviszi az erdeklodo, nekem is van egy elado, kb hasonlo arfekvesben.
hudedrágavagy...
Pcre meg dobra már van érdeklődő Amúgy 40k a pc3 cdvel, ha kell yoshi rs5 térképpel
húdemegvenném a pc-det. mi az ára, de occsót mongyá mert munkanélküli vagyok. Hitel? Részletre?
Bár most nézem, hogy lámpa 30, hűtő bontóból 30, és még a fejidomtartó konzolt nem emplítettem ram airrel, mondjuk az kawa szalonból 26
Külön van gátló, dob, pc3.
sok az érte.
Mid van külön? pc?
Váz nyaka még kérdéses...Ha cserés 100ért találtam... Amúgy a felni 40, műszerfal 40, lámpa 40, hűtőjavítás egy huszika, pályaidom 60 az már 200 kiló plusz munkadíj váz nélkül. Amúgy 690ért hirdetem
Ha nem sérült a váz, meg a villa, akkor mi kerül benne 650-be.
fejidomtartó konzol 25000 pályaidom 60000 bontós felni 20000 és mehet a gép.
Kössz!
Reggel volt na ... Olyankor nem tudok fogalmazni: az alsó villatartó konzol jelenti nálam az alsó villahidat
Fejidomtartókonzolt csak azért írtam, hogy kb addig sérült a moci.
Lévén, hogy a telónak semmi baja, így feltételezem, hogy az alsó villahíd elengedte, vagy szétrepedt a villahíd vagy ilyesmi...így beengedte a gumit a hűtőbe (ami ránézésre sztem javítható )
Nincs motor szoval nem. De ha menne valaki akkor jo bulizast nektek.
Szomabt van és kész!
Jössz vagy nem?
Amint kesz lesz benne vagyok egy Balatonos temaban.... Elvileg holnap viszem mert 1-2 tartoful is letort de basszatok meg akkorat csattant hogy beszartam
Persze. Simán megcsinálják.
Ha a heten megdob valaki 1 ram airrel akkor megyek. Vasarnap a Matraba menet elcsaptam egy madarat....

Ezt egy ugyesebb muanyag hegeszto megtudja csinalni?
http://www.mypicx.com/uploadim...
http://www.mypicx.com/upl
oadim...


Esetleg Juliusba nem tudsz szervezni 1et?
de ugye ezt nem a szerelod mondta...? (mert akkor hozza tobbet semmit ne vigyel ) leven hogy a fejidomtarto konzol nem tart semmit az elso felnin/telon... mondjuk amilyen kis nyamvadt ontveny, bajban is lennenk, ha az tartana...
akkor viszont vagy az also villahid+telo hajlott el, vagy a vaz (hajlamos ra...)
Mi van?
Ebből semmit nem értek.
szombaton menek dojcsba,szal én nem tudok sajna
Nem befordult, hanem egyenesen az alsó villatartó konzol beengedte a hűtőbe (lévén hogy a fejidomtartó konzol széttört). Holnap már jönnek nézni Elérhetőségem: 06 30 431 4595.
én nem tudok menni mert legénybúcsúra megyek szombat-vasárnap. aztán jövő héten esküvőre megyek.
S.O.S-kérdés!

Ki jönne hétvégén szombat estére balatonlellére?
A szállást foglalom, occsó egyszerű, jó!
Nagyon gyors válasz kell!
jó reggelt