Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja.mert azé vettem le mert csúszkált..a reggeli szabadedzés még nem volt megfelelő a k2 nek..de a 35 fok az neki való..Tibor!
Úgy értem, hogy utazás, egyénileg de egy csapatban, m7 vagy 7-es, de inkább m7.
Utazás egyénileg, szállás az ilyen nagyon occsó, de igényes, igazi motorosoknak, kamionosoknak, meg bajor parasztoknak. Egy kétágyas szoba 5000/éj, egy kétszemélyes apartman 8000/éj.
Csak ottalszunk, a többi az strand, meg koktélbározás az éjszakai 200m-es főutcán. Az alkalom pedig, hogy 36 fokot mondank.
Azt a gumit amit te azért vettél le mert csúszlált?
Szép fekete. Tapad úgy mint a Hring ha nem jobban. De ehhez én nem értek.
oszt ez milyen alkalom?meg mé?meg hogy meg
Nem csak minta, kigyorsítás sem.
Tahát:
Ivás, szalonna, balaton, ivás, balaton, kolbász, ivás, alvás, kelés, balaton,sör, kolbász,balaton
Ivás, szalonna, balaton, ivás, balaton, kolbász, ivás, alvás, kelés, balaton,sör, kolbász,balaton, utazás haza.
Egyenlőre Dia meg én.
de felajánlottam ingyé..ugyhogy csitt..Tibor:milyen az aszfalt pannónián?hasonlit a ringhez ?vagy fehérebb vagy rücskösebb vagy milyen?csakmer ugy veszek radírt
Jaaa.
ne tologasd
nagyon lép.... nagyon tetszik ha majd megyek hozzád a fékre azért majd nézzünk rá. amikor tolom akkor kattog. lehet tök normális, nem tudom de amúgy fog mint állat
14.00 kor mondta hogy alig van minta..akkor néztem..gondolom nem állt volna neki gumiztatni 14.10 kor...
Nem nekem. A Mujának akinek már nem volt minta a gumiján.
mit csináltok ti lellén?
Csak azért kérdem mert Fonyód-i vagyok 10km
üt mi?..szójjá kő még paripa.. látod látod?nem póverkommanderkellbazmeg
hello Crazy papa Már majdnem 500 km-t lementem a géppel
neked? mer akkor vettem le..
mi lesz ott,ki lesz ott?
ricsibontóban biztos van...de ha kő veszek neked egy ujat..persze nem ingyé,,de occssssóóéé
Akkor ezek szerint javithato. Nagy ko esett le a szivemrol mert ebayen is a legolcsobb szallitassal 1utt 119 dollar...cirka 30 forint. De most ahogy elneztem meg a letort kis fuleket hat ne bassza meg a jo qrva...... hogy ennyire sporoltak az anyaggal illetve muanyaggal mert olyan picsa vekony itt minden hogy nem is lepodtem meg hogy letortek.

Jobban vagy amugy?
A mondat igy hangzik helyesen:
mé kell CSAK 200-al menni...
az én ilyenem 2* is megcsináltam
de nem egy örök darab
Sajnos ennek ennyi az ára. De arra is felkészülhetsz, hogy akármi van újra kell hangolni a pc-t ami 60 rugó Agónál. Nincs 2 egyforma motor. Csak a gyári szórás akkora a benzinpumpánál meg az injektoroknál, hogy az egyik térkép nem jó a másik motorra. Sőt igazándiból még motoron belül sem jó az egyik henger térképre a többihez.