Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah és örülök megismertem pár embert személyesen is. Zsófi, Muja, Perec, Liebing
holnap okszesz? De szíp a színe... És ahogy megy... mint egy vaddisznó.
Köszönöm Crazy
kár hogy nem voltál kint Campos... hiányoltalak. képeket készítek holnap, eddig csak barátnőztem meg motoroztam
nah mutassámán képet az új vasról
Én 2:00át mentem csak nem tudtad mérni
De ez csak atért van mert gyúr

grat mindenkinek amúgy , én meg szophatom a faszt az osztrákoknál még egy hónapig
gondótam használomkicsit a közepét is,az egész kilett fizetve..
Ezé vetté új gumit hejj?
Az a nem mind1...
Elhagytam a csavarokat. De a bolhák tartottak.
Így mentem 06-ot.
lebegett az egész segge a motornak végig vazze---nekem meg nem volt sehova tekerve a kormánygátlóm ,,mert nincs
Ma ennyi tellett. Elég volt.
Két dolgot nem említettem. Amikor lejöttem a boxban derült ki, hogy a kormánygátlóm 1 klikkre volt a teljesen zárt állástól! Gyakorlatilag nem fordult a kormány. Gondolom be volt tekerve de a rajtrácson ösztönösen rátekertem még.
A ringen elhagytam a rendszámtábla rögzítő csavarjaimat. Úgy hogy ment a hátizsákba.
Gratulálok a versenyzőknek
ddt- mekkora irói vénád van...
9 mp-et vesztettem a célvégi kiskalandban..most nézem...és a 8 előzgetés gecire feltartott...1 mp-vel mögötted jöttem be a végén..nem kell oda ezres..meg én 600 on érzem jól magam..ha majd sikerül menni is idén egy két kört verseny előtt akkó nem lesznek ilyen gondok .De geci jól mentél,mivel láttam mert a picsádba voltam..nem is hinnéd néha mennyire..még akár a segged is megvakarhattam volna
Grat a ZX kupán elért teljesítményhez mindenkinek, úgy látom nem csak a szátokat jártatjátok itt
Sajnos bemondtam, hogy én vagyok a hibás, ami utólag nem biztos, hogy jó döntés volt, de úgy mértem fel a helyzetet, hogy a rendőr biztos engem vélt volna hibásnak, mert a kocsi hátulját találtam el (igaz, ahogy bekanyarodott elém...) és nem hiányzott még 100k büntetés meg jogsi vagy ilyesmi. De gyakorlatilag előzésben voltam szaggatott vonalnál (kocsisort), az autós nem nézett hátra, így bejött elém. Most egy ideig biztos hogy vége a motorozásnak... Majd vmi ringes edzésre benevezek, ahová nem kell saját motor vagy nemtom...
Legközelebb 1000es mocit kérj kölcsön.
a mai nap röviden 3. lettem.. na jo kicsit hosszabban..4. előtt végeztem..

nyertem 8 évre való láncsprét köszünjük a szervezőnek-Hirtling Gabi-,hogy ilyen nívós sorozatot állított össze..kaptunk a pénzünkért még ebédet is..szóval nagyon nagy GRATULÁCIÓ a szervezésért,minden patikián korrektül és gördülékenyen zajlott
2.05 -tel birtam magam kvalifikálni az egyenlőre még szokatlan motorral és a 6.helkyről rajtoltam,ami elég jó l sikerült,de két kamikaze összeakadt előttem az 1.kanyarban-igy ki kellett engednem a külső ívre és kb 8 an elviharoztak mellettem,,igy a verseny kb abból állt hogy próbáltam v issazszerezni ahelyem.El is jutottam a mi Tiborunkig,de az az állat ugy tépte a gázt hogy az utsó két körben nem tudtam beszúrni neki sehol ,mert egyenesben akkora zakót kaptam mindíg az 1000-estől ,hogy a szemem állandóan bekékült a féktávokba,de igy is mindíg csak mögé tudtam érkezni..Utolsó körben megpróbáltam az utolsó előtti kanyarban kilökni ddt-t a picsába,na jo nem ,,,de mégis majdnem igy sikerült...Aztán inkább hagytam nehogy két totálos motorral jöjjünk le..Szóval minden fasza vót...örülök igy első nekifutásra idegen széria vassal a 2.05 nek..
És természetesen köszönöm Zsófinak ,hogy rámbizta szeme fényét
Sziasztok....Nagyon jó volt ez a mai nap király mindenki aki ott volt és az is aki nem ha nem itthon szurkolt...Magamról 1-2-szó..Önértékelés...A reggeli szabadedzésem az katasztrófális volt 2:16-nál sehogy nemtudtam jobbat menni...Aztán jött az időmérő ahol már másik gummancs volt elöl hátul....ez annyira jó volt,hogy rögtön mentem egy 2:15-öt majd egy 2:10-et....örültem nagyon...Majd eljött a verseny a gumik még mindíg nagyon jók voltak..elrajtoltunk és 4-en elmentek fényévnyire és beragadtam egy 10-es mögé akivel elég jól elszórakoztunk kemény csatkkal....majd az utcsó körben megelőztem....600-ba 5-helyen érem célba és a legjobb időm...2:09.238...volt..nagyjábol ennyi GRATULÁLOK a többi résztvevőnek is és a gyözteseknek is...sok sok ilyen jó napot.....
mi is voltunk ma moccolni, majd éjszaka teszek képeket ha hazaértem

csöcs
636.
kurvajó írás ismét, grat a helyezéshez
Mivel ment?