Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem csak a korához és lóerőkhöz mérten.
Korodhoz, és lóerőkhöz mérten, bőőőőőven az átlag felett vagy
Grat és vigyázz magadra!
bőőőven van még mit fejlődni, de köszönöm szépen
a színe az tökéletes. PONTOSAN erre a színre gondoltam. Viszont van 1-2 hely ahol repedt maradt az idom illetve elöl lemaradt a ninja felirat.
A polírozásra pedig mondasz egy időpontot és odaviszem. De nem tudom otthagyni szal megvárom bármeddig tart.
Janou84...
Tetszik a bringa? Mikor tudod hozni polírozásra?
Én pedig külön gratulálok neked!
Elképesztően jól motorozol!
Mechanikailag nem TK de gazdaságilag GTK. Tehát ha most kapnál egy betétlapot és jönne a kárfelmérő ember akkor a hűtő-műszerfal-elsőfelni pipa után adná a címet ahol leadhatod a roncsot. Túl sokba kerül a javítás a járgány értékéhez képest.
Akkor lehet rányúlok a dobozban lévő műszerfalára
Ilyen 8-10 éves 600-nak nem integetek vissza. Csak viccelek ám. Nem volt jó kedvem mert megint jelentkezett a hiba meg vizes is volt a pálya. Mielőtt megkérdeznétek a legkézenfekvőbb dolog okozta. Szorult a lábtartóm. Még jó, hogy félig szétkaptuk a blokkot. Másodszorra már nem. Csak jobban megnéztem és akkor láttam, hogy álló helyzetben álló blokknál ha lenyomom a váltókart akkor ott marad. Az a kis órarugó meg ami visszahúzná nem ilyen munkára volt tervezve. Levettük megreszeltük, bezsíroztuk és jobb lett mint újkorában.
Miért? Váz, teló, blokk, egész hátsó rész ép
ide is beírom: gratulálok mindenkinek, aki tegnap elindult a zx kupán!
én stopperoltam!
Mentem a ringre te jöttél el pont, integettem vadul de te csak mentél
40 ruppóért vette a KOSO vagy milyen műszerfalat és nekem baszottul tetszett.
Egyszerűen a videólejátszó programban leméred az időt célvonaltól célvonalig.
Ez tk.
Mondjuk azt nem vágom, hogy a tankot mi horpaszotta be...
A kocsi természetesen így néz ki:
Tényleg, Freonnak nincs eladó műszerfala vajon!?
Telón valaki megsúghatná az új számát , szombaton nem kértem el...
bocsi akkor. én értettem félre
Mitagadás...Tank a legkevesebb
nemhogy vennél rá egy pályaidomot és kennéd a száját....
Bp., III. kerület
itt a linkk:http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx6r-3871232

És az a pár necces téma volt, amit említettem pár sorral lejebb. (kilóméteróra 5200nál megadta magát, cserés lett, 18000-el tettek bele egy másikat), jobb oldalon a kormányvég ill. az idom egy kicsit "lehorzsolva", plexi baromi karcos, első sárvédőn szintén "horzsolás". Nem vészes, de ott van. Szelepfedél tömítés cserés.
nem szép látvány! Van mit javítani rajt! fényeztetni sem árt, tank is horpadt!
És első sárvédő
Íme. Csoda, de a villa ép. Hűtőt nem említettem előbb, nem tudom az mennyiben javítható...Gumi kicsit belenézett...
Szombaton ringről hazafelé kikanyarodott elém egy kocsi, aminek elvittem a seggét. A kormány az ágyékomba csapódott, így most köszönetet mondok az égnek, hogy még lehet gyerekem....Kép még csak 1 van, de az nem túl szép...
Liebing: árat még nem tudok, holnap nézi át részletesen a szerelőm, hogy mi van vele, de nagyjából annyi a hiba amit írtam