Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lényeg aki kint volt Ringen látta milyen szííííp
Egyre nyilvánvalóbb az ok.
ez egy telefonnak a fényképezője Samsung J770
Képek? mivanmi?
mennyi az ára így?
Más kontraszttal, más szűrővel, más optikával, sosem lesz ugyan olyan a képen, márcsak azért sem mert az emberi szem 20.000 különböző zöld színt tud megkülönböztetni és a monitor, sosem fog tudni pl, csillogni. Ezért nem látsz igazán fémes hatású képet semmiről ami fém.
Enyém nem ette . Sőt, még a kocsival való találkozásnál is mind a 4 liter 200km-es olaj a bendőjében maradt (még jó)...
Tényleg, Liebing: nem kell jó áron egy 05-ös ninja? Fejidom, tartókonzol, lámpa elsőfelni, műszerfal oszt csapathatod neki (még a villák is épek maradtak).
150kból áll a moci, de én már nem megyek többet utcára motorral...
érthetetlen mi?
szal majd próbálkozom még más fényképezőgéppel, más napszakban
Miért nem találok egyetlen képet sem a hétvégéről?
Verem ám de rendesen!
Zabálja is az olajat.
na csináltam pár képet a mociról, de érdekes módon képen más színe van mint élőben... frankón
jel = jel
Én nem azt mondtam, hogy az muja gépe, csak hogy azt is megnéztem mikor nézelődtem, nem vettem meg, aztán kiderült, hogy teljesen okés, lásd: Muja nem kicsit üti a ringen és birja a strapát.

Mivan, senkinek nem kellenek patent cuccok paripához?! Azt hittem mára eladom mindhármat
Nem vette meg és rosszul tette.
Mármint jól, mert így én jutottam hozzá egy hibátlan géphez.

Hol van helyileg az a másik?
Én kistarcsán lakok és elég jól konyítok az ilyen gépnézegetéshez.
Ha itt van a környéken megnézem neked szívesen.
egy eladó kawa után érdeklődök, és egy másik fórumozó írta, hogy ő nem vette meg azt a gépet, amit kinéztem, de kiderült, hogy nem egy motorról beszélünk. És hozzátette, hogy ő muja gépet sem vette meg. Azt hittem, megnézte a hírdetést, és felismerte a motort, hogy az a Te géped, és arra írta, hogy ő azt sem vette meg.
Csak ezért kérdeztem
én mérésem szerint ja! de lehet több is vagy kevesebb! ez egyáltalán nem biztos! minden ember mást mérhet! kéne venni egy órát!
2:19 mi?
muja motorja nem eladó! break-el egy időben vettek motort!
Nem.
Miért?
muja: a Te motorod az UGH-7XX?
szeva perec? Miért kerestél? nem volt nálam a telóm itthon hagytam
Mert?
Nekem se a legjobban sült el a tegnapi Mátrázás! ram air csere!
A ringen elszenvedett sérüléseim miatt most a dokinál ülök! Ennek sajna táppénz lesz a vége! Nincs mit tenni!