Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne legyel mar NŐ
indulas juliusban, tervezes juniusban
ezt most már én se értem tök mindegy jó a július is... csak uccu.....
igen, de kicsit elobb kellene talalkozni, h utvonalat tervezzunk, TEEEEEEEEEEEEEEE
Ezt most nem teljesen értem. Nem júliust beszéltünk meg a túrára?
Ok június nekünk szerintem bármikor jó...
helyes csak majd adj egy idopontot juniusra addigra talan osszejon
Hogy a viharba ne lehetne. Több Z-s, jobb buli, több emlék. Több barát. majd kidolgozunk Borsó-val útvonalat, menetrendet. A romániai részt pedig Béla mester megtervezi.
Robis!

Hello,lehet csatlakozni a túrára?
KÖSSSZKE!
Ez csak természetes.
muanyagoscsaba @ gmail.com a szóközöket töröld ki.
Milyen néven keressem?Ezt elfelejtettem megkérdezni!
inkabb a lanyok, mint a farkasok
vagy nem?
Köszönöm! Már keresem is!
ha nem is műanyag öntéssel, de üvegszálas dolgok megformázásával. műanyagos csaba. Ú csinált nekünk hátsó sárvédőt és hasidomot is.
Csak biztasd őket, aztán majd a hálózsákunkból is kitúrnak. Mármint a lányok.
Nem tudom, miért féltek csak a medvétől ennyire, amikor vannak ott farkasok is
Annó itt láttam egy tagot aki műanyag öntéssel foglalkozik!Ki az tudjátok?
akkor lehet, hogy egyaltalan nem kene ra hallgatni
meg a medvekrol is kepes azt mondani, hogy baratsagos, kezes joszagok, aztan majd nem birjuk tavol tartani oket a kosarkanktol
Mondjuk ő aztán hóban is motorozik...
en azert megvarom, mit mond Bela
megiscsak ... o mar jart ott
Áhh, május elsején remek idő volt az Alpokban! (bár az igaz, hogy túrázni viszont nem mentem volna, max síléccel... )
eleg nehezen jon el az igazi nyari ido a hegyek kozott, ebben Robisnak igaza volt. de az is biztos, hogy Belanal jobban senki nem tudja, mikor erdemes oda menni , ugyhogy szerintem varjuk meg, o mit mond
es termeszetesen a motor hianya nem akadaly meg fozni sem nagyon kell, hacsak a fiuk nem foznek a lanyokra kivetelesen
Meg ugye az se baj, ha valaki motor nélkül megy? (...) (ugyebár az esti bulik meg a szép emlékek miatt...) Főzök Nektek vacsorát!
(Ajjaj, szerintem ez már Z-elvonási tüneteknek tekinthető... Motorozni menni motor nélkül...)
Jujujj, a július vége elég késő már, nekem jobb lenne kicsit hamarabb, pl június?
(U.i.: ott télleg vannak medvék? De nyáron ugye találnak maguknak más kaját is az ember lánya helyett? )