Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Fém fékcső valakinek? Z1000-en volt, de a ZX10 fékjeihez rövid.
Hölgyeinknek Boldog Nőnapot!
asszem ma megint ok az ivásra Boldog Zoltánt
Haaat, ilyen ez a szakma...
Szép lett a végeredmény. Majd ha elszánom magam Én is nekiesek... de lehet megmarad a következő télre.
Az üléseim még mindíg a Panyó cimborájánál vannak, annyira nem volt sürgős, elvileg a napokban kellene készen lenniük. Te megcsináltad már a hátsódat?
hello délután elküldöm a srác elérhetőségét csak most sietek nincs időm megkeresni
Hello TeeBee,
mivel mekkmester vagyok nem én csináltam, de állítólag nem volt nagy kunszt. Ha jól emlékszem 6 led a digi kijelző alatt és 4 a fordulatszámmérőnél.
Az egyetlen nehezítés az, hogy a kijelző lábai be vannak forrasztva, úgyhogy az pepecselés mire kijön.

Ülésekkel mi a helyzet, elkészültek már?
Szia, engem érdekelne plexi, hogy oldjuk meg?
Hali!
Milyen olaj javasolt a z750-be, viszkozitásra is meg márkára is, meg mennyi kell bele?
egy srácon keresztül vettem angolból, ha érdekel tudok elérhetőséget adni, hátha még tud vmit jó árban
Nemrég én is beruháztam egy xr-1100ra jóárasitva
HJC FS-MAX-ot cseréltem le,megelégedtem volna azzal is, csak marha nehéz sityak igy 2szezon után menni kellett neki.
hello!

Merrefelé és mennyiért vetted a sisakod? Én is most készülök venni valami jófélét..külfüldön nézeget nekem az eggyik haverom, kinnt nagyon jó áron vannak pl xr-1000-ek, sőt multkor talált Hopkibnsos Arai-t 80 ezerért de mire megrendelte volna elfogyott...
Egyelőre még csak a gyapi dolgai és a hátsó sárvédő változik, a gyári cuccokat nem akarom bántani. Ha sikerül szerezni egyéb elemet, akkor azok is változnak. Ebben az a jó, ha nem tetszik, átcsiszolom és jöhet az új festés rá.
Itt volt már az ideje, hogy rávedd magad a festésre...
Az egész moci ezt a design-t fogja kapni?
Az enyémre télen felkerült a Gyapi féle rendszámtábla-tartó + a fehér indexek.
És tovább zöldültem Jókis Caberg, hamár nincs százezrem egy bukóra...
Na jó estét!
Ezen már Én is agyalok egy ideje, mennyire volt körülményes a csere?
Én esetleg az ágyat, betegen !Most elmaradt a buli,csak ma itthon családi körben.
remélem benyomtál tegnap itt az a szokás, igaz Soma
Köszi szépen Én is öregedtem.
Még nem...
Isten éltessen így utólag!
Szia!

Persze, van az a sör
Láttam hogy fog kinézni a hűtőtakaród ma 20.25-kor
Amúgy keménylett...
Szinte készen vagyok a festésekkel. Bár volt egy kis baleset az egyik hűtőtakaróval, lakkozás közben leesett, úgyhogy újra kellett festenem. Most itt tart. És lakkozásra kész a hasidom is. Remélem nem lesz több problémám vele.
na akkor ez a téma is megoldódott. Viszont szerintetek ezzel a bio üzemanyaggal elmennek a mocik E85 vagy mi a neve és egy százassal olcsobb mint a rendes benz. Mert sok kocsiba nyomják és azok is elmennek vele
te úgyis értesz a bio-hoz el kéne gondolkodnod a megvalósításon
mondjuk bio-zx6