Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

véégre talma van a TV-ben
nah srácok!

Örvendtem! Egy élmény volt! Legalább nevettem egyet ma!

Jóccakát, aztán mindenki csak okosan a szavakkal, cselekedetekkel, ahogy Italymoto vagy ki megmondta! Sziasztoook
én a szív-es gyűrűt akarom... az az emós cigány gyereké
eggyesítsük ereinket! FÖLD!
Mert a hatalom a Tiétek!
Kírály! Máris berakom az adatlapomhoz!
a Fábry show-ba azokon a kis törpéken a belemet kiröhögöm de mikor jön má Talma?
Épp ma írtam vizgazdálkodáson belül Biologiai gyors és lassú szürésböl , meg írtam volna környezetvédelemböl is hulladék felhasználásbol csak néhány osztálytársam kitalálta, h inkább jövőhéten, igy kaptunk hozzá még pár oldalnyi anyagot!
eggyikket sem enném meg
Rólad is teszek be egy képet
dehogy is,kurvára nem érdekel (vagyis csak kicsit).....csak kérdeztek---válaszoltam....ennyi.

Na jó éjt!

u.i.: inkább bálnát egyenek,mint kutyát....
Jobb, kutyából több van... bálnából nagyon kevés van, igazából bálnát nem természetes dolog levadászni mert nincs nekik ellenségük, szóval hagyni kéne őket...
Akkarsz róla még beszélni?
Tuddom, én környezetvédelmi és vízgazdálkodási technikusnak tanulok szóval sajnos mi is halljuk a dolgokat a nagy világbol!
az jobb ha kutyát esznek?
Hát a japánok már csak ilyenek. Kis pedofil képmutatók, de legalább jó motorokat készítenek
Most például ez nyomja:

Az ausztrál kormány Tokió bálnahalászata ellen küzdve a japán gyerekeket vette célba. Ezért japán feliratos propaganda videót tett fel egy népszerű internetes videó cserélő oldalra.

A japán gyerekeknek szánt ausztrál videón, bálnák bolondoznak a vízben, és ausztrál gyerekek juttatják kifejezésre, mennyire szeretik ezeket a kedves állatokat.

Japán, a nemzetközi bálnavadászati tilalom egy joghézagát kihasználva, nagy mennyiségben halász ki bálnát, minden évben a Déli-sark környéki vizekből. Arra hivatkozik, hogy tudományos célból fog be bálnákat (ezt ugyanis lehetővé teszi a bálnavadászati tilalom), valójában a "tudományos kutatás" után az óriási vízi emlősök húsa, a japán éttermekben bukkan fel.
dadis nem szólok senkinek leginkább, majd élőben mikor motorozol a másik haverral vagy fórumossal utána lehet kötekedni. ismerik az arcom és ? ugyan azt a tiszteletett megadom a másiknak amit én megkapok a másiktól .... ha most el kezd osztani nem fogom magam hagyni
de ahogy Zseby szavaival éljek, nincs értelme tovább vele foglalkozni, had legyen a kis szintjén, mi mégis motorosok vagyunk, nem pedig "birkák".
mivel veled? mit szólógatsz be? honnan veszed h motorozni sem took? talán ismersz? vagy a 6.érzékeddel a kommentjeim alapján megállapítod h nem tudok motorozni? legalább tennél ki 1 képet a babettádról ha ilyen kemény vagy!
tuning, arra ne legyél büszke, hogy ismerik az arcod. Inkább pont ezért húznám meg magam a helyedben.
Tipikus hvcs!
csopasz=csupasz