Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kocsival mentek?
Jó estét!
Ugyan olyan paripájuk van, de rácseszett mert elől nincs rendszáma.
Nagyon KOMOLY
Semmi gond, a lényeget a Pityusz leirta...
Sziasztok
Szép Estét!
Hát... az a helyzet, hogy szerintem nekem elég durva lenne az a túra... Nincs nekem olyan tapasztalatom, hogy azt bevállaljam.
Ez van.
De talán mindennek eljön egyszer az ideje!
Jóóóó estét Mindenkinek!
Változik a KRESZ
Tehát akkor!
December 12-13.-ára terveztem egy kissebb turát nem kispályásoknak! (ugye Gabi? ) Szóval a cél a magastátra lenne, vagyis lesz! A jó az egészben, hogy nem kell előző este lerágni a körmünket ,hogy milyen lesz az időjárás!
Ugyan is ha esik, ha fúj MEGYÜNK! Értelmezd: SZÓ SZERINT!
KB. 800 km a táv. Természetesen ha kemény minuszok lesznek, és felfagyások vagy hó, akkor lehetséges + 1 nap is. Szóval......Mindenkit szeretettel várunk!

1., atix
2., GáborXX
3., Jocikirály....persze csak a lélekben!
4., pep
Sziasztok..Kis bekukk..Beköszönök,,rég jártam itt már...Mostmár gyakrabban megjelenek,,jobban ráér az ember:-)..
Nyugi,senkinek nem rondítottál bele semmijébe!
Nem rég volt egy kis "kakaskodás" itt a fórumon ,ezért írta Lion!
Szóval semmi gond,sőt örülünk ha tudsz segíteni alkatrész ügyben!
Motoros, szép jó napot mindenkinek!
Jó estét mindenkinek ! Bocs ha valakinek beleronditottam az üzletibe ÉN CSAK SEGITENI AKARTAM és ezek nem az én motyoim én is innen vettem és nekem nem segitett senki hetekig boklásztam BOCS MÉGEGYSZER
Hát....., gyere Te is! Akkor már 4-en leszünk akik tudunk élni!
Tudol élni Kisbarátom!
Jó estét Mindenkinek!
ESTÉT!
Jó estét!
Ugy hogy megyek én is....
No ez már alakul.....!

Sziasztok! Szép az idő! Gondolom mindenki moccolni ment!
Basszus ti tényleg idióta elmebeteg örültek vagytok
De ha kihagytok akkor nagyon agyon mérges leszek
Mert Gábor mondta Te örök nagy gyerek maradsz
És ugye a gyerekeknek nincs félelem érzetük csak a bosziktól félnek

Tehát akkor!
December 12-13.-ára terveztem egy kissebb turát nem kispályásoknak! (ugye Gabi? ) Szóval a cél a magastátra lenne, vagyis lesz! A jó az egészben, hogy nem kell előző este lerágni a körmünket ,hogy milyen lesz az időjárás!
Ugyan is ha esik, ha fúj MEGYÜNK! Értelmezd: SZÓ SZERINT!
KB. 800 km a táv. Természetesen ha kemény minuszok lesznek, és felfagyások vagy hó, akkor lehetséges + 1 nap is. Szóval......Mindenkit szeretettel várunk!

1., atix
2., GáborXX
3., Jocikirály....persze csak a lélekben!
4., pep
egy frászt kapja meg ingyen....
nekem olyan árakat irt,hogy mikor megnyitottam az üzenetet,lefagyott a monitorom.(meg a mosoly az arcomról)....