Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt szép emberek!
Lóóóóra!
Joó éjt mindenkinek ! Baleset mentes napot holnapra mindenkinek
OKkké csak ovatossan
Jooo van nyugi Pizzafutárt akartam irni

Nem csinálunk ilyesmit.....
Nade ha egy vesét kell eldobni gyorsba Á ból B be, az más....
Ver a szived mi?,,,
söööööt a kerekeket is havi 1-2x felfujom-leengedem, felfujom-leengedem, és a fékolajat is leengeded ontesszbele denszeszt és visszaöntöd, jaaaa meg a hütővizzel is ue a szitúúúú
az aksit vidd be a lakásba h meleg helyen legyen, és a mocit (én) havi 1-2 x beszoktam inditani
Ilyen "természetes" szervíz neki is kell, de javitani nem kell..
és ne duzzogj
Vagy ha motoros drogfutár lenne, még pénze is lenne..
Miért, az xx-et nem kell szervizelni?
Az elmegy egy életen át a gyári olajjal?
Vagy a fékbetét sem kopik rajta?
És az nem gáz hogy egész télen nincs beinditva? tavaj meleg helyen volt de még az idén nem tudom hova rakni ! és már tavasszal nem tudtam beinditani felkellet tölteni mákom volt nem purcant meg ez volt az elsö telünk eggyütt kössz a jo tanácsokat!
Vagy ha kamionos lenne,.. tudná behordani fű alatt a roncsokat.
Ha XXed lenne nemkéne szerelőhözjárnod..
Sajnálom...
Mi van vele?
nem jó!
Magasabb fordulaton jobban dolgozik a generátor! Én minden nap használom, és nem merül le!
De inkább vedd ki az akkut és tartsd szobahőmérsékleten! Havonta rakd bele ,és járasd meg a vasat. Márha nincs használva télen.....De 12-én várunk Téged is!
Akksi kivesz,lakásba föl. Motor kipuffja olajos ronggyal betöm.
Ennyi,ja akksi 3-4 hetente töltőre (csepptöltő!)
Tavasz: motor beindít...
Mi!?
Én biztos NEM!
Nagyon nem biztoságos!
Meg a Haya is szerelőnél van...
mondja meg nekem légyszi vki hogy télen milyen idő közönként szoktátok a motort inditgatni és az aksi benne vagy meleg helyen van tárolva? 2 -3 naponta beinditom és megmelegszik üzemi hőfokra az jo?
szevasztok skacok!
Kedves Robi!

Én és cbrgábor közt volt egy kisseb szóváltás, ami természetesen már elsimult! De jó volna már valakibe belekötni mer uncsizom....
Dehogy kocsival...
Moccal, ahogy Te is!
Nem,ez a napokban volt,az meg régebben...
Szép jo estét mindenkinek!Megnyugodtam nem sokat szoktam itt irogatni és megrémültem eggy kicsit hogy máis belopom magam valaki szivébe! Ha megkérdezhetem az a kakaskodás a Milka volt?
Sztem Trike vel