Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép napot mindnyájatoknak!
Tehát akkor!
December 12-13.-ára terveztem egy kissebb turát nem kispályásoknak! (ugye Gabi? ) Szóval a cél a magastátra lenne, vagyis lesz! A jó az egészben, hogy nem kell előző este lerágni a körmünket ,hogy milyen lesz az időjárás!
Ugyan is ha esik, ha fúj MEGYÜNK! Értelmezd: SZÓ SZERINT!
KB. 800 km a táv. Természetesen ha kemény minuszok lesznek, és felfagyások vagy hó, akkor lehetséges + 1 nap is. Szóval......Mindenkit szeretettel várunk!

1., atix
2., GáborXX
3., Jocikirály....persze csak a lélekben!
Tehát akkor!
December 12-13.-ára terveztem egy kissebb turát nem kispályásoknak! (ugye Gabi? ) Szóval a cél a magastátra lenne, vagyis lesz! A jó az egészben, hogy nem kell előző este lerágni a körmünket ,hogy milyen lesz az időjárás!
Ugyan is ha esik, ha fúj MEGYÜNK! Értelmezd: SZÓ SZERINT!
KB. 800 km a táv. Természetesen ha kemény minuszok lesznek, és felfagyások vagy hó, akkor lehetséges + 1 nap is. Szóval......Mindenkit szeretettel várunk!

1., atix
2., GáborXX
Jóóó estét Mindenkinek!
12-13 án!
TUDOD mikor mennék ilyen időben motorozgatni?
Kedves Atix most OLVASOM, MILYEN AGYMENT ÖTLETET eszeltél ki!
Szép estét Mindenkinek!
Te haver! kialakulóban volt egy üzlet, TE meg erre BEKAVARSZ, de tudodmit, megkapja Atixtól ingyen, TE meg dugd fel magadnak!
Joó estét mindenkinek! Ha valaki XX hez keres motyót 06204256333 Bp vagy 06305140328 Bp és Debrecen
Hales!
Pityusz lovag.
valóban foglalkozunk a dolgok eképpen való megoldásával....
hogy ti milyen rendesek vagytok velem......
nem akarom sajnáltatni magam,ezért nem tárom fel kincstárunk tartalmát....
De az én ajánlatom olcsóbb!
én már mondtam neki...
eladó XX-re:
olajhűtőt
fejidomot
fényszórót
műsze
r
falat
tükröket
plexit
első sárvédőt
jobbos-balos oldalidomot
két telószárat
első kereket tárcsákkal együtt....
487000 Ft.
Királyom!

Jobban járnál ha komplett motort vennél,szerintem...
Úgyis hideg lessz, minek hütő, de h gondolod a hütőkhöz spanit is tudunk adni, rátod fogatni 1 a tankra, másikat a hátra a platnira....
és mehetsz is PIZZÁÉÉÉÉÉ
Na egy zanussi már van mi is adunk egy Lehel-t, csak össze kell raknia...
hülye vagy....
Én tudok neki 488 ezerért....
Most tessék berágni Rám, és tessék odaadni neki ingyen
Hali ""Jégtáska"" nem jooo?
Sziasztok
December 12-13.-ára terveztem egy kissebb turát nem kispályásoknak! (ugye Gabi? ) Szóval a cél a magastátra lenne, vagyis lesz! A jó az egészben, hogy nem kell előző este lerágni a körmünket ,hogy milyen lesz az időjárás!
Ugyan is ha esik, ha fúj MEGYÜNK! Értelmezd: SZÓ SZERINT!
KB. 800 km a táv. Természetesen ha kemény minuszok lesznek, és felfagyások vagy hó, akkor lehetséges + 1 nap is. Szóval......Mindenkit szeretettel várunk!

1., atix
Helyes!