Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tuti megzöldült volna......
Tegnap panaszkodott hogy a busa csuszkált a hungárián...
hali.
nem vagytok semmik látszik hogy nem divatok vagytok le a kalappal
mentem volna!
ELŐTTETEK!
képzelem Pep arcát....amikor kiderül,hogy a club130,valójában egy endúrós topic..........
nem is kell.Nem szívesen sértek ilyen mértékben törvényt de amit szeretek azt nem dobom el mert nem tudom fizetni mert állás ritka a pénz kevés.Ezért megyek műszaki biztosítás adók nélkül.
Lehet hogy most sokan azt mondják hogy paraszt vagyok de én így látom.szerintem melózok annyit hogy egy kis szórakozásom is legyen e rövid életem alatt.
elücsörögtél volna mögöttünk?
azt mindenképpen el kell ismerni,hogy van vér a seggetekben!
Jók lettek a képek töki! dehülyékvoltunkteuristen.....
Mondjuk az biztos hogy ha nem tudom fizetni a költségeket,tuti hogy kivonatom én is... Eladni NEM fogom!
én nem tudom mi lesz itt de az tény hogy nekem a motor az életem.az egy dolog amit szeretek csinálni.Mást nem csinál az ember csak melózik szarásig.Egy hobbia van azt is megvonnák tőle mert ilyen árak mellett nem nagyon megy.Emelkedik a benzin,adók,sajnos aki már most is szarban van az elveszítheti azt amit az életben szeret.De ha odáig fajul a helyzet akkor motor kivon és úgy megyek rendszám nélkül.
Estét.
HM..... Jociskodik!? hm.........
szerencséd hogy birlak......
Mennyire biztos hogy 2011-től motorra is? Mondjuk az XX 120KW nekem.
Azt tudom hogy a kötelező már 2011-től kw-ra megy...
Evvel is szarul járok majd szerintem,autóra is motorra is...
Abba bízok hogy a bónusz sokat nyom majd a "lat"-ban!
Látom voltatok Ákosbánál királyréten a büfében! Vagy a fiatal srác volt?
Hamburgeréből még nem ettem, de a forraltbora...
egyenlőre még nem de 2011 től már motorra is!
2011 től a biztosítás is kw ban lesz .Azzal magyarázták hogy már egy 600 as motor is tud annyit mint egy ezres és ez nekik nagy kockázattal jár.
Ez hülyeség,mert nem gépjármű adó,hanem GÉPKOCSI!
MOTORKERÉKPÁR-ra nem vonatkozik (még)!
Meg nekem 1993-as a verdám és azt mondja hogy 0-ft-ot kell fizetnem jövőre,ami ribanc jó lenne csak sajnos nem igaz...
Ismerek egy szuper homokbányát Dunakeszi környékén, én jövőhéten megyek endúrozni, jöttök?
Hááát vazze,Ti tényleg nem vagytok normálisak...
azt ne mond hogy simán kijött onnan Ati!?
ezért mondtad, hogy enduroztatok, hát ez tényleg az...
huh, Atix nekünk ez gyerekjáték lenne igaz?