Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/honda...


itt az xx képet meg küldetni kell vele hogy mégis milyen állapotban van
Hát az attól függ! Hová kellene felfurni? Mert az olajteknőn nem biztos hogy jól áll majd! De rakjál már fel a busáról mostmár egy képet, vagy magadró! Szar igy arctalanul beszélni....
szép napot mindenkinek!
Látom túlteng ma is a testosteron.....
Van esetleg MTX 90-esre felfúrt hengered?
Ha annyiért van már megyek is! És mindet elhozom...
Jah a bontóban minden nagyon drága.Én 20-25 be szoktam adni őket
Gondolj arra, hogy mennyi benzint vehetsz a munkád gyümölcséből!
Vagy arra ,hogy mindjárt menek a pilisbe gurulászni...
Hát xx-é! Tudok én is de annyit nem adok érte!
Sok bontós el van szállva az árakkal. Aki nincs annak meg nincs most....
Milyen vízhűtő kell?
Na ja! Franc a pofámnak, de tényleg nincs kedvem!
Ez a magyar munkamorál....
Semmi... Vizhütőd nincs?
Adok érte fejidomot!
Azé nem, mert azt mondtad, várjak míg beírsz!
Most meg megint rágyujtottam!
Téééged? Szerintem senki nem szeretne ugy ébredni, hogy a vastagológépbe van a karja....
Egyépkéntmeg ménem dógozol máááá?
Kv-szünet, cigivel! Aztán irány vissza melózni!
Szevasztok
Mi a stájsz?,
Na fasza!
A végén kiderül, hogy csak Én vagyok itt Pesti paraszt! És már egy kicsit szégyellem is!
Eladó lett, egy hátsó faridom, és egy rendszámtartó! Mivel, hogy mocskos gazdag vagyok, és nincs szükségem a pénzre, ingyen odaadom mind2-őt! De mivel, hogy szeretnék versenyképes maradni, megfejelem egy ingyenes házhozszálitással, Budapest 3000 Km-es vonzáskörében! Na, ki akar összeverni?
Mivanmivanmivankapniakarszkicsirigó?

Egyépként az előbb tisztáztuk telefonon a dolgokat! És még az is lehet ,hogy egyszer meccselünk egyet! Persze csak az utakon!

Egyépként most akarom szétvágni az enyémet! Tolj fel egy képet hogy hol van eltörve! Azt majd meglátjuk!
Figyejjé má paraszt gyerek! (amúgy én se Pesti vagyok,sőt még szédülök is ha Pesten járok)

Olyan fekete izéd nincsen amit keresek?
Amin a rendszám is van!
Csak ,hogy tudjátok! Én is vidéki paraszt vagyok! És ahogy irtad, téma lezárva!
Jó Reggelt! Valaki? Pilis? Ugy 2 körül?
Jóóóó reggelt Mindenkinek!
Nah szép jó reggelt!
Látom a hangulat már jó!
Na szeva!
Én a Gábor barátnője vagyok, látom nagyon vicces kedvedben vagy, csak mi nem. Lehet h te mentél már fekvő gipszel, és? ki kérdezte? Sztem ha nem tudsz a Gáborról semmit, akkor ne ugass bele, majd ha neked is lesz egy ilyen baleseted, azt végigcsinálod azt amit mi, és túlélsz 3 újraélesztést, meg 2 szilánkosra tört lábat, stb. akkor legyél Jani a hegyen te Pesti paraszt. Aztán hogy vidékiek vagyunk, mit zavar téged? Te meg egy pesti köcsög vagy. Sztem ez egy nyílt fórum, az ember azt ír, azt árul amit akar. A te üzleted meg kurvára nem érdekel minket, ahogy téged sem a mienk. Sztem ez egyenlő dolog. Aztán téma lezárva mert a fenének se hiányzik a hülyeséged. Nah pá :)
ez az Ati!
de sajnos nem fog menni, tegnap voltam mert szép idő volt de ez most nem megy. ez van-e!