Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazad van jól beszélsz.
Te meg a havas úton különösen figyelj oda:D
Fogd fel ugy..... hogy bazinagy szerencséd volt! És ennyi! Életed csak ez az egy van! Motorozni meg ugy is addig tudsz csak amig élsz! Tehát mindenki vigyázzon magára! A motort helyre lehet állitani.....de az egézséget sajnos nem mindig.....
köszi
kalappal!
reggel megyek kontrolra és akkor mondják meg hogy amit beültettek csont kezd e beépülni a sípcsontomba
remélem senki nem jár így.de viszont ugy fogom fel mintha semmi nem történt volna csak akkor látom be hogy mi is van mikor felkel kelnem a székről és elkel indulnom valamerre akkor látom be hogy ez nem álom.hála a sok motoros barátnak mindig feldobnak és tartják bennem a lelket hogy újra köztük motorozhassak
köszi mindenkinek
Én is csak addig amig ugy nem járok mint Te......... De asszem már tizenéve tudom titkon.....
Szerencsére "karcolás nélkül" megúsztam,köszönhetően annak hogy be voltam rendesen öltözve! A csizmám kapott főleg,de azt lehet venni,bokát nem annyira...
el se tudom képzelni milyen rossz lehet!
kitartást neked! és persze minden "kényszerpihenőn" lévő társunknak!
Sajnálom remélem semmi komoly bajod nem lett.engem lassan 3 éve és még mindig sinylem a következményeit.idén ez volt a 3 műtétem és így nehéz növelni a motorban a km eket
jah.te biztosan mész de én még nem tudok.Előre láthatóan majd csak áprilisban ülhetek fel rá megint
Én meg 1600 Km-t a balesetemig (elütöttek),sajnos még darabokban a paripa,de a jövő héten felpörögnek az események!
Nem az a lényeg ,hogy mennyit! Hanem ,hogy MIÉRT!
Még szép hogy megyünk!
Előbb vagy utóbb biztosan! Mondjuk az első idei havashétvége jónak tűnik, nem?
én idén kb 3000 mentem csak
nekem is csak a fele megy!
A HÁTULJA::::::::(((((
nekem sajna csak az jutott most hogy beindítom és leülök mellé egy székre és nézegetem és közben gondolok a régi emlékekre
Igen...de neked az is sokkk...hisz öööörült vagy...
TÉNYLEG 50 megy.... én épp a felét....
jaj ne érts félre:D azért mondtam bár én is tudnék menni
majd találkozunk úgy is és mehetünk

Valahogy igy volt ez most is......
Csak most én mentem elől.....
De igenis divatosak vagyunk.....
Divatból megyek évi 50 ezret....
és amikor azt hallottátok volna,hogy:
aztakÚÚÚRVAAAAAAAAAAAAAAA!
akkor tudtátok volna hogy ne gyertek utánam....