Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm atanácsot! valojában tölled vártam , ahogy figyelgetem ezt az xx-es oldalt. de ha már itt vagyok megkérdezném töled! szerinted mit jelent , az xx-nek egy sima natur kn légszürö mi változás észlelhetö, jobb vagy rosszab. van-e ijen tapasztalatod? megéri-e a csere. igaz öreg motoros vagyok és van ijenféle tapasztalatom , de nem xx-be . csak tavaly junius ota van.
Nekedis kellemes ünnepeket!

Üllés levesz!találsz két 8-ascsavart,kitekered.Tankot finoman mig a csövek,vezetékek engedik felemeled!Tankon találsz kitámasztot,(ha nem,kitámasztod valamivel)azzal a tankot kitámasztod.Egyböl rálátsz a légszüröházra!Kb. 6-8db csillagfejü csavar tartja a tetejét.kiszeded mindet,leveszed a légszüröház fedelét,és máris elötted a légszürö!kiveszed a légszüröt,nedves rongyal kitörlöd a légszüröház belsejét(nem kifuvatni levegövel,mert belemehet a kosz a szivotorokba),és beteszed az uj légszüröt!
összeszerelés forditott sorrendbe!
KELLEMES HUSVÉTI ÜNNEPEKET MINDENKINEK!
XX-ES profik! egy kis segitséget szeretnék kérni valakitöl! mielött barmolásba kezdenék, szeretnék szakszerü tanácsot kérni, a légszürö kiszereléséröl!hogylehet hozzáférni könyen!
köszi: öregmotoros.
No!

elválltatok?
Nektekis sok boldogságot!És kellemes ünnepet!


Kellemes ünnepeket kivánok mindenkinek!
Jó reggelt mindenkinek!Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!Mr.,Mr.-né
Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepet mindenkinek

Lion Dragam Neked meg sok csok innen a tavolbol, de ma mar ugyis talalkozunk
Pálinkás jó reggelt!

Aktuális locsoló vers:

Tüntetésen jártam,
Nagy tömeget láttam,
Nem akart oszolni,
Szabad-e locsolni

Hááááááááááááát?

Elméletileg csak csepp töltövel lehetne tölteni!Vehetsz bontottat,de csak olyat,amit 2004-utánibol vesznek ki!Az már biztos hogy a nagyobb!
Tud autó akksit is tölteni.1.2Ah-120Ah akksikhoz jó.
Bontott feszszabályzóban gondolkodjak?Remélem még akksim menthető..Holnap rákérdezek Sugo-motorra..
Az mindegy milyen motoré az aksi!
A lényeg az amperszám,és az inditoáram!
Csepptöltö?

Vagy auto töltö?
Csereszabatos!A generátorrol még nem hallottam,hogy tönkre ment volna!mivel "olajfürdös",igy szinte tönkretehetetlen!De bármi lehet!Kérdezd meg Mörfi barátunkat!
A fesszabnál a teljesitmény a lényeg csak!
Az enyémben amikor volt ugyanez az incidens,akkor egy Zx12r-ét tettük bele. azóta sincs semmi baja.

Jó volt a 250-es futam! De a nagyokat nem közvetiti semmi?
Elég profi kis töltő,automata.Csak a motor ikonra kapcsoltam és lassan nyomja.Akár hónapokig maradhat rajta,akár a motorban is.A feszszabályzó nem csereszabatos a különböző évjáratok között?
müszer nélkül,nemnagyon!
Itt elég pontosan kell mérni!
Elösszöris!

milyen töltöre tetted fel az aksit?
Köszi az eddigieket!Itthon hogyan tudnám kizárni egyiket-másikat?Piszkál a dolog,piszkál..
az lesz hidd el. . .most pedig törödj bele,majd kapcsolj az m1-re
és drukkolj Te is a világbajnokunknak!
Csak ha sokáig igy használod!
Akkor feszabájzo gond!2001-töl már modositottak rajta(épp ezért),mert tul melegedett!At uj,már joval nagyobb,és jobb a höleadása!
Kb 60 kilómétert jöttem vele haza és úgy jött,mint máskor.Mutatók dolgoztak.Remélem ez nem a generátor..
Az enyém is 99-es. Sztem tutti ez lessz a hiba.