Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fog ez menni Atix!
Van akinek a pap,
van akinek a papné! Örülök ,hogy segithettem!
Szega!
hello
Szépjooooonapot mindenkinek!
Oksa!
A vidi egy motoros hangverseny,illetve szimfónia lenne,bonyolult elmondani,hogy mi fordult meg a hülye fejemben de kell hozzá motor,a Gazdája,és a hangja!/mindegy,hogy milyen márkájú!/
Minnél többen vagyunk annál óriásibb lesz!
Tittelett! Statiszta kerestetik!
Kb 10 motorost keresnék motorjával az új vidihez!
Óriási lesz,ha minden igaz!Ha nem...az sem baj!
1?Mr.+Mr.-né
2,Milka
3,Maistear (melótól függően)
4,Spog /naná! /

5,Menyus
6,jocikirály (melótol függően)mégjóhogy!
7,Fiveurban (erösitesnek)
8,Pityusz (na nehogymá') :)
9,Lion
10,Robotos+Né
11,Andrew+Lívi
Tittelett! Statiszta kerestetik!
Kb 10 motorost keresnék motorjával az új vidihez!
Óriási lesz,ha minden igaz!Ha nem...az sem baj!
1?Mr.+Mr.-né
2,Milka
3,Maistear (melótól függően)
4,Spog /naná! /

5,Menyus
6,jocikirály (melótol függően)mégjóhogy!
7,Fiveurban (erösitesnek)
8,Pityusz (na nehogymá') :)
9,Lion
10,Robotos+Né
11,Andrew+Lívi
Atix!
Legalább őszinték voltunk egymással!Ennyi!
Kivertem,és rád gondoltam!
Tisztelet!
Szíp napot émbörök! péntök van!
Jóóóó napot kivánok Mindenkinek!

Lehet kuksizni! katt ide ;)
Látom jó a hangulat.......


nekem 1500 ft csinálják a műszakim, és meg is tankolják(természetesen tele)
Hagyjátok a vitát..... nem azért van a fórum.

ja és egyáltalán nem akarok beleavatkozni, remélem megértitek....
majdelfelejtettem.... érvényes biztosítás is legyen nálad ha mész
Joci!

én a mozaik utcában csináltattam (tavaly). Emberi áron csinálták (3500Ft körül) Telefonon kértem időpontot, odamentem, kb 30-50 percet kellett volna várnom, de mivel esett az eső előrevettek(!). Amit néztek: világítás, index, duda, talán gumik..., és van fékpadjuk motorhoz, azon is megnézték. Kipum gyári volt úgyhogy a nem gyárival nem tom mi a helyzet. Eü-csomagot és égőkészletet azért dobj be, hátha...
Morgen!
Kaposvári KPMnél 3840 mint minden más felügyeletnél.

Ha más csapathoz viszed, akkor elkérhetnek kedvük szerinti pénzösszeget.
Rossz a megközelitésed!
Egyáltalán nem szeretnék a ti kis baráti társaságotokba beilleszkedni! Ha fizetnének érte, akkor sem! Nem kedvellek!(finom voltam) és még sok mindenki mást sem! De nem is bántottam őket semmivel! A csöle szivja rendszeresen a vérünket. És akkor mi van?,? Vesszük a lapot. Poén.Oda vissza alapon szerintem ő sem vette a szivére! Erre te már megint beszólogatsz. Nekem nem érdeekem h bárkit is vérig sértsek.
A másik!
Ez egy motoros fórum XX-eseknek! A Milka féle baráti társaságnak ha jól tudom megvan a motorozz.hu-n a saját kis topicja. Tehát nehogy már Te osszál itt ki engem!
Tudod nekem csak azok az emberek számitanak akik felhivtak ma engem, azt kérdezvén hogy mi a fasz bajod volt! Mert h ők sem értették az egészet az tuti. Aztán jót röhögtünk az egészen.
Az meg h mi voltál és hol!? Kit érdekel! Verd ki. . .

Tisztelettel: atix
Ezt én még nem tudom!Holnap talán okosabb leszek!
Köszönöm Maistear barátom
Bocsánat, de a 7en csak MOST jutottam el a géphez, egyenlöre aztsem tom h miröl van szo, de mindjárt visszaolvasok
Voltam ma egy motor kereskedésbe, és amit láttam......
azt bár ne láttam volna! :(
Egy Hayabusa volt az áldozat, és én még egy utolsó rigát nem láttam ennyire lepusztultan! Az ára 850.000Ft esztétikai hibákkal!
Esztétika? Hisz az nem is volt rajta! Vezetékek álltak ki az idomok mögül, össze vissza volt karcolva, a plexin nem lehetett kilátni (mintha valaki nitróval mosta volna le, vagy acetonnal)
jobbos lábtartó hiányzott, markolatok hiányoztak, tárcsák kormányvégek és minden fém alkatrész tök rozsdás, ülés bőr félig leszakadva a hiányzó rész sima ronggyal pótolva, és még sorolhatnám! :( Hogy lehet leélni ennyire egy motort?!
Szörnyű látvány volt!
http://www.trendycaffe.cegtudo...ólMivel többfelöl jeleztétek,hogy érdekes lehet a palacsintázo,amit felfedeztünk,igy megszervezem!
Idöpont 2009.04.18(szombat) 16.00.Taksony Internet kávézo palacsintázo.
Mivel mindent frissen készitenek,igy kérek mindenkit a belinkelt étlaprol válassza ki elöre mit enne!Szerdáig lekell adnom a rendelést!
az árak ne ilyesszenek meg senkit,mert hatalmasak a palacsinták(kb.40X20X10 cm)!
http://sznuni.gportal.hu/picvi...

1Milka+Milkáné+Kismilka
2)Mister+Misterné
3)fiveurban
4)Spog