Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na jó mentetem tente...
És Z, tegnap össz-vissz harmadszor vezettem a CBF-et. Először kb 8km-t, másodszor 2-t. Harmadikra sztem pont jó volt a tempóm.
Nekem legalább volt fékem.
Akkor jó.
ez drága Ring volt, de lényeg h egyben vagy ez sajna benne van a pakliban, de ezt te tudod a legjobban
Ohhh szegénykém... biztos nem akart felizgatni!
Dolgozol? Ugye hogy nem baj ha az ember lassan megy...!?
Mint te a cbf-el!
(Na perszem mondom én! )
Jól vagyok Baby, és minden OK!
Én meg az ideget ettem...
Nekem nem szólt, h hazaért.
De most már nem aggódom.
Fékkar, fékpedál,fejidom,farokidom,kapcsolók,
jobb oldalidom,kipu picit kapott,plexi+rajta az atix felirat! Nagyából ennyi, de majd holnap kiderül még. . .ja meg visszapillantók mindkettő+ hátul index.Meg gumi+ 1pár csimma. Nagyjából ennyi a kárrésze! De nagyon jól éreztem magam!
Na yo8!
Szia Atti! Ennek hova lett a füle? Te jól vagy?
Sajna nem!
De igy is megérte!
hát az biztos, hogy nem az a rendőr volt, aki beérkezett mellénk a pályára hajtáskor. az elengedett, és utána én már nem láttam a visszapillantóban...
A mindenkiből ki az aki tényleg egyben van?
Csá Zotya!

Örkényi lehajtónál hátranéztem és kék villogóval igen sietősen jött vki utánam, pedig plekó nélkül is nyomtam 260-ig. Akkor azok meg kik voltak?
Lényeg h mindenki egyben itthon! Megyünk legközelebb is!
B@zdmeg Atilla vérzik a szívem! De az a lényeg,hogy egyben vagy! Aztán majd az XX is egyben lesz! Jól éreztem én amikor rékérdeztem, hoy a két Rudinnyó hazaérte-e!
Onnan hogy nem kell rá...
Te!

Nem arrol volt szo,hogy napolod?!
hát igen, ez jobb lett volna ha nem történik meg. bár téged nem igazán hátráltatott utána se a pályán a hiányos idomzat ;)
szerintem nem viccel!
óóóbazeg...
Hááááááááááát!

nem mondom hogy gratulálok! Nagy a kár?
Huhh...ez elég rendellenes pozíció...remélem csak viccelsz!