Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pohi írta hogy most az ittas vezetőkre koncentráltak,meg ha lettek volna arra már cikk lennék....
http://www.trendycaffe.cegtudo...ólMivel többfelöl jeleztétek,hogy érdekes lehet a palacsintázo,amit felfedeztünk,igy megszervezem!
Idöpont 2009.04.18(szombat) 16.00.Taksony Internet kávézo palacsintázo.
Mivel mindent frissen készitenek,igy kérek mindenkit a belinkelt étlaprol válassza ki elöre mit enne!Szerdáig lekell adnom a rendelést!
az árak ne ilyesszenek meg senkit,mert hatalmasak a palacsinták(kb.40X20X10 cm)!
http://sznuni.gportal.hu/picvi...

1Milka+Milká
né+Kismilka
2)Mister+Misterné
3)fiveurban
4)Spog


válasz erre
Helyes!

Bár a fagyizást sajnálhatod!Hihetetlen finom a zöldalma fagyiuk!Kérdezd Lionékat!
más!lehet tudni,kérdezni milett a sráccal?
Az ujon fix trafik még nincsenek!
Csak simán mérnek!Szeretnek beállni a "dzsumbujba",ahol most a kutakat,parkolokat épitik!Sose szurod ki öket,a sok gép között!
Ok,ezeket tudtam én is,ezek a régin vannak...
Hogy megenst mennyire utállak!
MO!

6-os kö+650-méter(elölröl hátulrol mindkét irányba belsö sáv) 13-as kö+450-méter(Annahegyi felé hátulrol belsösáv) 17-es kö+650-méter(elölröl-hátulrol mindkét irányba belsösáv)
Remélem jó volta a túra!

Én is most értem haza, baromi jót mentünk!
Szerintem feszabályzo!

A töltésnek 13.8-14.5 között kell lennie fordulaton(mondjuk ugy 2000-töl)
Nem4

M6-os,M1-es!
Én nem tenném bele!


És nemcsak XX-be,semmilyen vasba!
Mégpedig azért,mert kárositja a motort(hengereket,dugokat)sajnos van ilyen tapasztalat!A másik,ha injektoros,akkor az injektorsort is hozzákéne hangolni rendesen,nemcsak annyit,amennyit a computer utánna tud menni!Az ok egyszerü,és kézenfekvö!Attol kap több levegöt a vas,mert ugymond nagyobbak a likak a légszürön(ezt mikroméretben értem).Példa a gyári mondjuk megszür 2-3 mikront,a sport légszürök 5-6 mikront!Persze amit irtam mikron méretek,nem valosak,csak a opélda kedvéért irtam.De a lényeg benne van!Én inkább a computert "csesztetném",bár azis igaz minek!Szerintem az XX megy ugy,tud annyit,amennyi böven elég!
Az nem trafi!
Hello!
Én itthon vagyok végre.
Tegnap mentem arra, és elötte mondták egy páran, hogy okosan, mert a térfigyelők mellett trafi is van! Térfigyelő van dögivel, és valóban néha-néha van mellette valami, de nem tom mi lehet!
Én ennyit tudok! Személyes tapasztalat MÉG nincs, remélem nem is lesz!
Szép jó estét Mindenkinek!
Épségben haza érkeztünk hétvégi kis túránkról.Töltök fel néhány képet.
Jó estét!
Neked is! Meg mindenkinek "boldog nyulat" !
Szép jó estét Mindenkinek!
Kellemes húsvétot igy estefelé!
Spog!

Te hol találkoztál fix trafivan az M0 új szakaszán?
Csak mert sehol a világon nem írják hogy lenne...
Szép lett!
Nekem is tervbe volt, de most értem haza. Kint voltam napozni a ringen!
Talán majd holnap délután!
Te,hol?
Ne fenyegess!
Gyere nyugodtan!

Lemostam a paripát...
Sziasztok!
Pityusz! Tudomásom szerint téves az információd! Sajnálom!
Ezek szerint múlt héten Én, most meg Te? Más. Jövő héten meglátogatnálak, ha nem gond!

Pityusz-Milka. Este mentem egy karikát. "Aztakurvabeszarokmindenitezkurrrrvaállat", volt! Köszi még 1x, mind kettőtöknek.

Mindenki: Kellemes ünnepeket mindenkinek!
tisztelet.
Hát nagyon remélem.......
Helló!
Beindítottam a motort,mértem egyszerűen az akksin a feszt.Úgy néz ki,hidegen még csak-csak töltöget,de ahogy melegedett a gép inkább szívta le ill. 11.88V körül maradt még fordulaton is.Ez jelent valamit?Mármint a melegen nem töltés.
Kollégák!


Tudom lerágott csont,de ugye csak a régi M0-szakaszon vannak fix trafik?