Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. az újjaknak!
Na. Bunyó lesz? Végre! NA yo8 for All...remélem ölég fekás vóóóót....
nincsmit.
köszi.
Pont ezért szakadjál le rólam csezdmeg!
Ha problémád van ott a tel számom! Sőt legyél ember. Árpád utca 175.megtalálsz. Nem tom mit vettél már megint akicsi lelkedre, de amugy meg pont lesz@rom!

Tistelettel: Atix
Ja félrecimeztem bocsi! Jocikiráj!
Jó estét.
Pityusz! Én 17ért tom ugy h nem kérdeznek semmit!(kipudob,gumik ,stb) De Gáborxx most csináltatta 13 pénzért.
3500 forint az oldtimer vizsga
Ez elvileg gondozás mentes akku, nem az a régi hagyományos savas aksi, meg katalógusból lett kiírva!
YTX12-BS ez a típusszáma!
tisztelet.
egy kérdés:
hogyé van mostanság a müszaki vizsga a mocira skacok?
meeeeee.megsasoltam a forgalmimat aztán.
még van ugyan egy kis időm csak kérdezem.
igen!
2001-utániakba 48-ezrenként kellcserélni!Amásik le akar venni!De általában 60-ezret simán elmegy a gyertya(több esetrölis tudok)
Savas aksit nem ajánlanám4
gyárilagis zselés van benne!
Kollégák!


A gyári fékbetét az szinteres?
Koszi a valaszokat!
24ezres szervizre megyek. megvan egy szett iridiumos gyertyam de nemtudom hogy idoszeru-e cserelni. egyik honda szerviz 48ezret mond masik 2 meg 24ezret..

van valakinek tapasztalata rugostagcserevel? ha igen melyik tipussal erdemes foglalkozni?

Koszi
Ma meg bementem az új akkumért, amit előre meg beszéltem hogy ma menjek mert mára hozzák! És akkor csinálnak egy töltés mérést is! (mondtam nekik hogy szar, úgyhogy az új akkut is már náluk savazom fel) Na ez nem így történt, feleslegesen mentem be!
Jaa elfelejtettünk szólni! Ennyivel elintézték! Még jó hogy volt bikázójuk!
Kibaszott ideges lettem!
Szép jó estét!
Én meg maradtam a Motul 10W-50 esnél! (nem olcsó, de állítólag a legjobb)!
Láncspraybe Castrol után még tavaly áttértem a Motulra, és az eredmény szemmel látható! Ill nem látható (ez a jó) mert ezt nem centrifugázza ki a lánc még nagy sebességnél sem! Tuti!
Remélem is!
Ockay!
Nem fogod megúszni ígérem!
Majd szóljál, megyek statisztának. Sokak szerint úgyis oda való a rucim!
Köszönöm Pityusz!
Spog!

Lesz egy Star Wars-os is!De az nagy meló !
Mán megvolt, és kommenteltem is!
Isten éltessen Mr!
Isten hozott a vakok és gyengénlátok csapatában!

futomü tipp:szedesd szét,és pucoltasd ki!Ja ha szétvan szedve,belül állithato a futomü(de csak szakértövel csináltasd)!
Olaj:mindenki másra esküszik!Én castrol 10w-40-et használok!A lényeg,hogy félszintetikus legyen!a fullszintetikust nem szeresse!
a légszürö 24-ezrenként!Gyertya meg attol függy mikori a vasad!