Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milka!

Itthon nincs tank?
Vagy annyival drágább mint kinn?
Boldog ujévet mindenkinek!
Oksa!

Utánnajárok!
B.U.É.K.2009 !
Mármint nem én bandázok, csak az üzi késett
Utolsó napján az évnek a cigány csemeték megint útra kélnek.
Azt kívánom neked hogyha arra járnak, térjenek be otthonodba s maradjanak nálad! B. U. É. K.

Erre már nem volt időm tegnap...
buék....sporttársak....buék.
Boldog Új Évet Kívánunk mindenkinek: Virag es Lion

NAGYON SZÍVESEN KOLEGA....
csak az a baj, hogy nem tudok többet segíteni, mert kell regisztrálni oszt ugy meg tudod venni....
évjáratból találd ki melyik az injektoros...
ja meg ne licitálgass szerintem a sofort kaufen egyszerübb ez csak az én véleményem...
buék
BÚJÉK ÉMBEREK!
Ezúton szeretnék mindenkinek boldogabb Új Évet kívánni.
No én léptem!

Legyetek rosszak!
Köszönjük!

Viszont nekedis!
Boldog Új Esztendőt Kívánok Mindnekinek!
Szimpátiám irányodba egyre csökken!

Vaj mért?
Háááááááááááát!

Egyébként simán levezetem neked,gazdasági oldalrol!ha veszek egy 1050-lityos tankot,az ugye 1050X230FT=241500FtTehát ha megveszed nekem a hirdetésben szereplöt,és még teleistankolod(esetleg a teletanktol ezen esetben eltekintek),akkor sporolsz potom 200.000Ft-ét.Gondold meg!
Még valami!Gondolj arra,hogy jottehwetsz egy embertársaddal,aki motoros,hondás,XX-es,kék XX-es.Ja és lehet hogy az aposod lessz!
Szoval?!
Ja és mostvolt karácsony,no meg a szülinapom!
Folytassam még?
Lényeges rész: -cbr
-1100XX
-Honda
-tank
-kék
Legyen valaki olyan bátyámuram,és a lényeges részt irjamá ide magyarul a két kék tankrol!
Ja és ha ez megvan,eldönteném melyikre voksolok.Utánna meg legyon oly bátyámuram,és szerezze be nekem!No jo,az árát kifizetem,hogy ne mondjátok ingyééééééééééé szeretném!
És mégegyszer köszi Gábornak!
Akarod mondani, vegyek neked tankot?
Különben is érdekel , hogyan megy oda az
1050 literes az XX-en!
Nem fordittani szeretnék!
Tankot venni!Nem mindegy!
webfordito.hu
elnézek én neked olyat,hogy ........
Ha segittesz meszerezni a Gábor álltal belinkelt tankot,igérem lemondok az 1050-literesröl!
Nagyonis!
De hogylessz ez az enyém?És honnan tudjam melyik nemsérült,illetve melyik injektoroshoz valo?
Bár az egyikhez(195 pénzes)-hez irják hogy ejnspricc.De mintha az karcos lenne!A másik(199 lé),az mintha sérülésmentes lenne!
Segitséget kérnék!