Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!Végig olvastam! Ennyi.Üdv.J
Isten hozott a vakok,és gyengénlátok csapatában!

van Szegedröl ember aki velünk szokott turázni!Annyit kérnék,hogy légy vele türelmes,mert Busája van,és mimnt tudjuk a Busa ....!
Tata az édes...........
Köcc TATA!
Eredetileg a Viccek topikba szántam, de kíméljük Pityuszt!
Holnap be scannelem...
Helyesen: BAKKER!
Bakkar! Tegnap oda adhattam volna a Superbike-t Csokibá!
Üdv mindenkinek!

Én is bemutatkoznék itten jól mindenkinek.Régóta vágytak a vasra, hát májusban megvettem.Igaz hogy egy 24 éves CB650-et hagytam ott érte, még most is siratom, de hát vmit vmiért.

Azóta beletekeredett 5000 km, kb azt kaptam amit szerettem volna. A melegedése viszont nagyon nem tetszik. Városban használhatatlan nyáron. Ha farmerban ugrok el vele vhová, összeégeti a combom belsejét. Ilyet még nem láttam hogy maga a váz is ilyen forró legyen. De hát túramoci, legalábbis ezzel vigasztalom magam. Majd ha úgy alakul, lesz mellé egy Monster utcai harcosnak. Amúgy szegedi vagyok, ha szerveztek gurulást, ne kíméljetek, szóljatok! Bár nem szeretek annyira rohanni, a szerelőm csak lassú járműként definiál...

Amúgy itt egy kép a nyári túráról..
Jolvan!

Érik a kapoloklistában a pont!
Akkor még egy kicsit várj...
Napok otqa csak várok,csak várok,....!

Mireis?Ja megvan!Valami cikkre,amit valaki megigért hogy belinkeli nekem!
Nekem volt a VTR-be meg a CBR-be Racing 10w50,hibátlan volt,hozzá teszem hogy az XX-be a 10w40-es sintetico-t fogom tavasszal rakni.Azért mert a 10w50-es racing qrva vékony olaj!
Nem értem4

Már annyit veséztük ezt az olajtémát!
Castrol 10W-40,oszt jonapot!
Nem4

Én ilyet sose állitottam!Márcsak azértse mert még asszem, nem probálltam.Meg ilywet nemszokásom állittani!Max. annyit mondhattam,én nem szeressem!de mint tudjuk izlések és pofonok!
A 4 liter 9 ropi! Csak szintetikus, azt meg szétcsapja mint paraszt a disznószart!
Csokibácsi te mondtad hogy a repsol az szar olaj?
XX-be valót! Valami saras lé is jó lesz, avval is elmegy! Amúgy valami jó félszintetikus kellene. Természetesen 1000Ft/liter áron!
Milyen olajat? Mennyiért?
Bár úgyis jövőre lesz lecserélve!
Aki csinálta a motoromat nem tud teljesen véletlen ócsóé olajat? Vagy te?
December 15.-én készült a kép, nem gyengén vagyok beöltözve!
Én mondtam előbb, te csak holnap szarhatod le!
FOLYIK!
Nagyapó! Most vagy te mentél össze vagy az új busman tűnik nagyobbnak?!