Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tudom!
Sőtt szerintem Te is!
Te meg ne helyeselj!

tudd ám hánykilo vagy!
Simán elkoboznám valamelyikötöktöl!
Igazad van!
de igazam van.
te is tudod.
az xx-nél ugysem találnál jobbat.aztán meg nekunk nyavajognál,hogy miért nem hallgattál ránk.....
pedig mi szóltunk!
megaztán olyan fórum nincs is,hogy fjr.
naugye.
Nincs!

Egyébként ez a gondom ugy négy évre megoldodott!Mivel a Nubirára ennyi ideig vettünk fel hitelt!Bár azis igaz nagyon jooooo a törlesztöje!22.500Ft/ho telljeskötü kaszkoval!
Meg aztán te is ideges lennél amikor mennél a hangszergyári remekeddel,és csak annyit látnál belőlünk,hogy valakik elmentek neked........
vvvvrrrrrrááááááááuuuuummmmmmmm..
....
vvvvrrrrrrááááááááuuuuummmmmmmmmmmmmmmm...
.......
na őszintén.....ugyehogy igazam van......
ettől még nem bocsájtanánk meg.....
Az oké!

de akkor az FJR is márkahüség!mivel eddig több yamahám volt,mint egyébb motorom!
Jaja.ez márkahűség....
De hogy az fjr-el szemezgetett az azért helytelen......
Még szerencse hogy van neki kontrollja otthon.......
Figyusz!

A "régivel" Nexia sem volt komoly gond!igy ugydöntöttem,megprobálkozunk az ujjabb modellelis!Ha fele olyan jo lessz mint a nexia,egy szavamse lessz!Majd meglátjuk!De már várok hogy átvehessem!Elméletileg szerdára mevan minden(vizsga,papirozás,stb.)A bank már bolintott ezt ma mondták!
Oksa!

a héten arra kerülök!

bár erösnek igérkezik már most a hét!A cég elvállalta az ország összes OBI áruházának a karácsonyi feltöltését!Az eddig beérkezett raklapszámokbol(187 europalettányi áru),ez nemlessz kisdolog!
Na ez márkahűség! Grat...!
ez anyit jelent,hogy még én sem tudok semmit.
de a jelenlegi családmodell háromfős. (böövebben fánkvásárláskor)meg addig már okosabb is leszek......asszem.....talán..........esetleg........

de kurvaelszánt vagyok.
ez mitjelent?

egyébként mátol nubira tulaj lettem!
szép napot.....
jelentem alakukunk.
Gödör!

galambok még mindig vannak!
de ugylátom maradnakis!
Átmehetek?


Na lézszi,létsziiiiiiiiiii!
Most lehet azokat a képeket elkészíteni amikre tavasszal lehet hivatkozni "egész télen motoroztam nézd"!
Csőváz!Itt most kell vacsizni mert jólesik
Szia Gábor!
Szegeden is szakad a hó?
Akkor Milkának ezért nem jár
Nekem az jár!
"Ahol munka ott kenyér is"
Szivesen!
Mért te szoktál ebédet kapni?