Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, igen!
És ha végre utánatok eredek, pont elkerüllek benneteket! Tipikus Én!
Ugyse hiszed......meló!
Holnap megint megyek, 12 napra Düsseldorfba! Mostmár többet vagyok távol mint otthon!
Nekem az 1ik barátom ott melózott a RedBaron-ba....
Ezért írtam, saját tapasztalat!
Nekem 6 haver vette onnan. Azóta cseréltek ott, és gondolom ott is fognak, majd valamikor megint!
Viszont a hitel amit adnak az verhetettlen, már akit ez is érint!
Szia !

Elvagyol tünve!
Őszinte részvétem!
Én jövő héten megyek temetésre! 15-éve haver! Azon halt meg amit a legjobban szeretett. R6.
Csak tulsok ismerösömnek javitottak gariba!

És ez szerintem minösitti,a motorjaik állapotát!És itt nem egyszerü dolgokrol beszélek(csapágyazás,fötengelycsere,stb.)
Nekem most jött meg a végzés!

Hogy miröl van szo?Akik ott voltak Balatonon tudják!Azt irják,hogy megszüntetik az eljárást!
Ugy látszik van még igazság!Ja és ezekszerint lehet járdán parkolni mégis!
Köszönöm Nagyapo a segitséget!
Mondtam!
Az enyém, Kanadai, folytás nélkül!
Szia Milkabá!
Sziasztok!
Én csak jót tudok mondani. Korrektek, minden tekintettben. Persze minden igaz, amit az elöttem szóló mondott!
Ne ott add el a mocit, de nyugodtan vegyél ott! Én spóroltam pár százezret a gari miatt! Komplett vezérlés csere volt, de gariba ingyé...... Jófejek, és gyorsak! Vásárlásnál alkudj, tudnak engedni!
Egy szó mint száz, amennyivel drágábban veszed, annál jócskán többet kapsz, sztem! Nem veszel zsákbamacskát, mindent meg tudnak csinálni, és ha valamit olcsóbban meg tudsz oldani, akkor szólnak!

Ez saját tapasztalat, lehet más majd mást mond! Sok sikert a vásárláshoz!
Köszönöm!
Ájjjjjjjjjjjjjjj!

A REDBARONNAL VIGYÁZZ!

Álltalában gázok,és nagyon drágák a gépeik!90%-ban japán belpiac!Ez azt jelenti,hogy levannak fojtva!Meg az évjárattalis szretenek variállni!Inkább vigyél magaddal valakit,aki ért az Xx-hez!
Szoszi Joci! Részvétem. Ígérem mi jók leszünk! (én és Andi)
Szeva Drusza......izé.....akarommondani: Üdvözlöm mr Bill.
összeszedem magam lassan és a régi leszek,csak még nem őszinte a mosolyom.
és igen. tudtok segiteni....te is meg a többiek is.
abban,hogy vigyáztok magatokra,mert utálom hogy fogynak a barátaim.
Hello

S.O.S Eladó egy lazer bukó!Vadi új,gyári dobozával,plexin védőfóliával,címkével!Egyszer sem használt!Teljesen sérülésmentes!60-as méretű!Az ára 19200,ha még ma irsz, én fizetem a postát!
szép estét mindnyájatoknak.
Mivel sok szimpatikus ember érdeklődött ezért elmesélem ,hogy mi probléma akad-t utamba.
Kamaszlányom van akit próbálok nevelni,sajnos egyre kevesebb sikerrel.....
A másik pedig,hogy elment egy haverom...motoros volt,de nem motorral.gixer 1000-je volt.
egyszerü munkahelyi baleset.....leborult egy teherautórol kb másfél tonna vastábla.....ő meg pont alatta állt.
hát kb ennyi.
Nem sokat, csak pár dolgot: az kijelenthető hogy amit ott veszel az nem zsákbamacska, de igencsak megkérik az árát, szerintem 15-20%-al (vagy még többel) drágábbak mint a piac. Ezenkívül a te motorodért olyan árat fognak ajánlani hogy jobb ha előtte leülsz, és jó erősen szorítod a szádat össze nehogy leessen az állad vagy káromkodj egy csúnyát vagy kínodban röhögj. Én azt mondom hallgasd meg mit mondanak, de 90% hogy nem fogod odaadni nekik.
Qrva drágák!
Sziasztok!

Épp elolvastam a cikket és gondoltam megírom ide, hogy ezt tesztelik, de látom már megtették helyettem
Izgatottan lapoztam a cikkhez és nem kellett csalódnom,mégjobban megerősítették vágyamat egy XX után, ez kell nekem!
Ma visszahívtak a RedBaron cégtől, van több XX-ük és beszámolnák az enyémet... yessss

OFF: Tud vki vmit erről a RedBaron cégről?
Várom!

Had kössek jol bele!
Én méág nemláttam!

De jo!Viszont telljesen érthetetlen számomra,ez a fékevesztett száguldozás! Ja és a pilácsa se égett!
Összbüntetésnek javaslok 400.000Ft(de csak azért ennyi mert ma jonapom van) .Ha rossz lenne felkerülne kapoloklistára!
Jó majd lefotózom...
Tessék belinkellni,hadd olvassuk miis!
Azért hogy a világ legjobb futomüve,azzal erössen vitatkoznék!

akkor a cikk iroja nem ült még olyan vason,aminek tényleg jo a futomüve(R-1,R-6,stb).Még a Busa futomüveis kenterbe vewri!Azt esetleg elhiszem hogy a leg sokoldalubb(bár ez megalkuvásra készteti az embeert)
Jo!

Da a te légszürösbe mi lapátoljuk mikoe nemfogyelsz oda!