Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Énis szarom le!

láncsprééééééééééé!
Szarom le!
Folyik!
Gödör!
Hajrá Martin!

Én csak töle vennék!Ár/értékarányba nálam ö a befuto!Jopár vasamon volt az álltala gyártott dobbol!Igényes kidolgozás,megbizhato,preciz!Nem kelll utálag reszelni,farigcsállni,stb.Átveszed és felszereled!Az emblémát a motorszinére fényezi,és megfizethetö!
Semmivel sem!
Szépjoooonapot mindenkinek!

Elado lett Daewo Nexia autom!A kereskedö aki beszámittaná,380.000.ft igért érte!Valszeg ö egy kis haszánnal adja tovább!De a lényeg,ha neki megér ennyit,akkor talán másnakis!Inkább adnám ismerösnek,mint idegennek,mert joállapotu az auto!Hibája 4-5 helyen rohad,de müszakilag hibátlan!
Adatok:évjárat 1995.Klimás,riaszto,vonohorog(bár sose volt használlva)könnyüfém felni(adok hozzá 4db felnire szerelt téligumit),minden ablak elektromos,központizár,stb.nemrég komplett fékgenerálon esett át!Ja van még hozzá tetöcsomagtarto is!
Ha valakit érdekel,vagy tud valakit akinek kéne(akár második autonakis),kérem jelezze!06-30-9446636


Most jobb?
Annyi kiegészítésem lenne, hogy a Raptoros testvérpár vált ketté Csongrádon, Raptor- Mastek-re!
A régi Busámon Mastek dob volt, nagyon szerettem!
Helló.
A jövő autója! És már eladó! Milkabának van időkapuja?
halli
JóNapot! :)

Miért akarsz ránk sózni egy olyan autót, amit még le sem gyártottak?
Szépjoooonapot mindenkinek!

Elado lett Daewo Nexia autom!A kereskedö aki beszámittaná,380.000.ft igért érte!Valszeg ö egy kis haszánnal adja tovább!De a lényeg,ha neki megér ennyit,akkor talán másnakis!Inkább adnám ismerösnek,mint idegennek,mert joállapotu az auto!Hibája 4-5 helyen rohad,de müszakilag hibátlan!
Adatok:évjárat 19995.Klimás,riaszto,vonohorog(bár sose volt használlva)könnyüfém felni(adok hozzá 4db felnire szerelt téligumit),minden ablak elektromos,központizár,stb.nemrég komplett fékgenerálon esett át!Ja van még hozzá tetöcsomagtarto is!
Ha valakit érdekel,vagy tud valakit akinek kéne(akár második autonakis),kérem jelezze!06-30-9446636
Szia!Megértettem!R.I.P.
Hy!
A Mastekről annyit tudok,hogy a Raptoros faszinak dolgozott majd eltanúlva a szakmát saját maga kezdett gyártani álltalába Akra másolatot.Nekem GSX-F-en volt azon jól szólt sokaknak tetszett.
Üdv. Mindenkinek!

Először is mindenkinek jó éjszakát másrész ha még valaki fenn van itt a fórum közelében azt szeretném csak kérdezni, hogy XX-re láttamMastek dobot vhol gondoltam megkérdezem milyen gyártmány tapasztalatok jo nem jo akármit róla tud valaki mondani?

Előre köszi
Aha!

de én az eltünést az elmult honapokra értem!Alig hallani rola! Motorozni! Nos azt meg nemnagyon teszi! Szerintem valami pasi lehet a dologba! Most aztán kaparhatok utána!
nemtom pontosan de a héten kezdett, gondolom van dolga elég de szebb jobb kellemesebb úgy tünik
Milyen uj melo?

Számot köszike!
van Ő csak keveset, új meló stb

de minnyán megadom private a számát
Azt nemtudni,de leskelödöl!

Szia nagylány! Sürübbenis benézhatnél hozzánk!
Hamár ittvagy!Te milett szépszemü adatlapjával?Meg ugy egyálltalán?Ugy elvan tünve mint az aranyora!Sehol,egy forumonse találom!
Szia nekedis!
ojjjajjj milyen megérzéseim vannak talán boszi vagyok?
Csak de!
csak nem kukacccc?
Sziasztok!