Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nekem Subarum lenne,énis megcsinálnám!

De hát mint tudjuk nincs! Egyébként én meg egyenesen tudok menni,mindenféle csuszkálás nélkül!
Dehogyisnem!

Egyébként az nagyapo(tata) reszortja!
Szép jó estét!
hellóbelló
Oké, oké! Jól van, azé nem kell lófej az ágyamba!
Így igaz nem vagyok szószátyár
Persze kitöltöttem az adatlapot, csak tegnap még nem jelentek mag az adatok vmiért.
De ma már turkálhatsz a családi szennyesben

Egyébként szintén olajtéma: Castrolon kívül vmi tipp? Rámsózták kötelezőn a gyári olajat, de nekem sem igazán tetszik, inkább vmi más. Castrol termékem eddig ami volt mind a kukában végezte. Múltkor próbálkoztam Motul cuccokkal is. Hát nem hinném hogy Rossi sokáig körözne velük, tuti mást használ az ipse. Szintén kuka. Láncolaj tekintetében csak egy tipp: Bel-Ray. Nekem naggyon bejött. Ken rendesen, nem válik le, színtelen.
Semmi levél
Én meg erre céloztam az irásomban!
És ez még árban is jó!
sziasztok én motul 5100-ast használok 10w-40 és jó csöndes váltás meg még nem ragadt meg
Gondnak éppen nemgond,legalábbis müszaki szempontbol!

A kényelmet meg ugye nesi vegyük figyelembe(legalábbis a honda szerint).Egyébként az,ha egy jármü másodfoku égési sérülést okoz,az szerintem már kimeritti a kis probléma fogalmát!Ama Amerikában már rég dollár milliokat préseltek volna ki a hondáéktol!
Nekem CBR 600-ban volt 10w-50-es de nem működött vele olyan jól a válltója, mint a 10w-40-el. Ja és az utóbbi jóval olcsóbb:)
nos én léptem.
jóéjt mindenkinek.
Nem szeretnék vitatkozni senkivel,de szerintem nem véletlen hogy ilyen hőfokon üzemel a gép...
Ha gond lenne akkor változtattak volna rajta.
egyszer régen nekem is hólyagos lett.....de kaptam rá pennicilint oszt elmult.....
akkor még nem tudtam az xx-re fogni......
Hát az adatlapot tekintve nem egy szoszátyár!
Nekem már okozott komoly égési sérülést tavaly a kánikulába a vas!Mire hazaértem szoszerint felhojagosodott a combom belül!És mindezt autopályán!Ha 160-an alá engedtem mentfel a viz!Ha 160-felett tartottam akkor megállt olyan 102-105 fok körül!Igaz ez a nagy kánikulában volt!De idén mikor leértünk velencére,Pep barátunk ráköpött a vázra,és sercegett!Ez sajna egy gyengéje az Xx-nek,hogy alulvan hütve!
Köszi szépen!
üdva fórumon,és gratula a vashoz....az adatlapod kitöltését nem vitted tulzásba,de a kép azért javit a helyzeten.
ahogy milka mondaná....isten hozott a vakok és gyengénlátók körében....
és nem kell aggódnod,hogy lassú vagy...majd jössz a busásokkal..
stét.
Megviccelek én!

De köszönöm!
Levél mejött?
Nembaj!

Majdcsak belinkeli valaki!
Én elvböl nemveszek már semmijen magazint!se motorrevüt,se superbajkot,még a truckmagazint se!Televannak hirdetéssel,meg összehasonlitásokkal!Engem ez nem érdekel!A számomra hasznos oldalak száma 5-8 lene.Ezért meg nemveszem meg.