Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy gondolod.
A telszám él,élni helet vele ha csak beszélnél róla akkor is...
mindegy...hagyjuk.
nem baszomel az estéteket.
bocsesz....all-inn.
de sajna ezeket a lapokat én húztam.a parti az enyém. ol-inn.
nagy ember nagy szivvel......
az ilyen tagok miatt vagyok büszke,hogy idetartozhatok.
Értem...
Ha tudok segiteni vagy valami számom az adatlapon
szeva Mester.
család..........
gyerek..........
megamugyis
televanahócipőmazegészrohadtvilággalugyhogyhagyjuk..
......hosszu lenne......
most például ugy felülnék az xx-re és elmennék a pic......szóval jómesszire.
de ez nem a panaszfórum.
amugy....minden fasza.
helló jah BMW elkel felejteni
Ezt az egyik kedves kollégám szokta mondani...
Mi baj van Joci?
szebb jövőt.
Jóóóóóóóóó napot!
Minden évben arra megyünk!

Mivel minden évben van Pécsi Tájékozodási verseny!Van pár Pécsi motoros ismerösöm!Öket szoktuk ijenkor meglátogatni!
Milka: a 2007-es pécsi túránál, Kaposvár, Sásd felé mentetek jól látom? heti 2x teszem meg az utat
Isten hozott a vakok,és gyengénlátok csapatában!

Jó a Blackbird? Hogyne lenne jo!Minden jo valamire! De ami téged érdekel arra jo!Illetve mindenre jo egy picit!Turázni nagyon kényelmes,és lentröl tol mint egy gözmozdony.Én ugyszoktam mondani,itthon beteszem hatba,és kiveszem mikot megérkezek!Addig csak gázt huzok,nem válltogatok sehova!Dobozolható? Igen nemis akárhogy!Mivel sikerszériárol beszélunk jopár gyárto készit hozzá dobozt,és tartokonzolt!.Fogyasztása? Erröl nemigazán nyilatkoznék mert köztudottan az enyém egy lityoval kevesebbet eszik mint a többieké(átirtak a computerét),de olyan 6-8 között kihozhato szerintem. milyenek a fékek? Na ez az amit bármelyik motoros elismer!Egyszerüen kiválo!Jol adagolhato,pőontos,jo hatásfok!Még pályánse sikerült elmelegitteni,pedig hidd el rajta voltam!Talán az R-1 féke ilyen jo,de csak talán!Ledobni meg bármelyik ledob,ha hüjevagy!
De tudod mit,nézz fel az adatlapomra(fényképek),vagy ide!www.kep.tar.hu/milkamu itt láthatsz pályásképet(szikrázosat) turásat (dobozolva)stb.
Hibák-gondok?Vezérmüláncfeszittöt cserélni kell 12-22 ezer között,az uj erösebbre!Nekem az uj (digitális müszerfal )nem jön be(az analogot jobban szereteem)de izlések és pofonok!Szélvédelme gyári plekoval szar!Tura pleko kell rá!
Viszont hihetetlen hosszu a szervizcsere intervalluma!Olaj,légstürö, 12.000,gyertya 50.000 azért ezek láncot én 35.000-nél cseréltem(és még ment vona).
Köszönöm a válaszokat!

Igen tisztában vagyok vele, hogy anno szupersport motornak készült.
Az igazat megvallva valami olyan motort keresek, ami kényelmes, fel lehet pakolni, a lányok is örömmel ülnek fel rá és ha úgy adódik akkor egy pályanapon is megállja a helyét,amúgy nem vok száguldozós típus.150km/h elég.
A súly nem gond, megszoktam a Deauville 250kg-ját is. 5-6Litert bepuszil ez is, ha húzom neki.
Dehát sajnos nem csak levegőtől jön meg az erő

Ültem a Kawasaki ZZR1400-en(nem volt rossz, 3milla), GT Verzió is van, ami drágább viszont kardános,dobozolt.
BMW K1200S (ESA,kényelmes,ABS,kardán,fűtés, drága és jövőre jön a k1300s) a GT még drágább 5milla.
Ízlés dolga, de nekem nem tetszik külsőre a Hayabusa, biztosan jó motor,de nem jön be.
A CBR 1100XX-et sok helyen istenítik, bár hallottam panaszt a futóművére, aztán pár nem hondás jól lehúzta, hogy milyen régi konstrukció stb... (amúgy a BMW-sek elég jól lemásolták az orr részét a K1200-re,vajon miért?)
Érdemes lenne várni az állítólagos új VFR-re is talán, dehát még a prototípust se mutatták be,csak fantázia rajzok vannak, szóval 1-2 év mire kijön HA kijön...
Gondolkodtam Varadero-n, de arról meg pipiskedve ért le a lábam, Kényelmes de félek h majd nem tudom vhol megtartani és paffff.... utassal együtt. (ehhez nincs kedvem)
Terepre nem hinném, h kivénnék egy ilyen motort...
Honda ST1300 - nagyon szép,erős V4, kardán,kényelmes, de elég drága, és dobozok nélkül kegyetlen ronda, nehéz vas, tehát az oldal doboznak mindig ott kell lennie.
Yamaha FJR - minden tesztben a rossz fékeiről és a nehezen húzható gázról mesélnek.
Ami viszont megtetszett, az a kardánhajtás. Nem kell spray, lánc csere, fogaskerék csere... és nincs már kardán reakció sem, amiről annyian beszélnek (Deauville).

Egy szóval mindig a használt 2millió környéki Blackbirdhöz kötök ki, kell rá pár doboz, túraplexi és lehet menni...
Szia hát az xx tudni kell nem túramotornak készült. Hanem olyan sportmotor számomra. Háthúgy kell ülni rajta mint egy sport motoron nem tudom igaz énnekem nincs dobozom meg semmi ilyen mert elhagynám ,fogyasztás málam 10L állandó nekem nem gond. Motorozni imádok vele ,városban is sokat használom .Ha meg szokod olyan mint egy robogó minden hol elférsz vele kezelhetőségre egyszerű közép támasz nagyon jó pakolni bele nem igen lehet csak az ülés alá ott is csak a tárca meg kis kacatok. Honda jó Honda legjobb nála csak Honda jobb.
Meg ami évek óta jó azon még a mérnökök sem változtatnak. Nekem csak ez kell xx. Remélem tudtam segíteni.
Üdv. Megpróbálok kielégítő választ adni!
1.Jó az XX (itt mindenki ezt fogja mondani) 2.Tavaly is idén is töbször túráztam vele + Hring 3.175 centi vagyok nekem még éppen jó (4-500 km/nap) 4.Nekem két gyári oldaldobozom van plussz tanktatyó 5.5-6 l.től 9-ig a fogyasztás 6.Most 30 ezer km után 1láncfeszítő csere (Hayabusások úgysem hiszik) ennyi!Remélem tudtam segíteni!
hát nem tudom de az abs kicsit nekem gagyi mert aki motoros föleg régi akkor tud fékezni csak ennyi az nem feltétele egy jó motornak
Sziasztok!

Tavaly május óta van birtokomban egy HONDA NT700 túramotor.
Szeretnék váltani, valami sportosabb túramotor felé így hát elkezdtem kutakodni és ide kötöttem ki.
Az egész fórumot nincs időm átolvasni sajnos...

Jó a Blackbird? Lehet vele túrázni? Kényelmes? Dobozolható? Fogyasztása? Hibák-gondok?
A mostani motorom ABS-es. Úgy tudom nincs az XX-ben... milyenek a fékek? (vészfékezésnél, ledobja a motorost? stb... )

Köszönöm a válaszokat előre is! (pécs - kaposvár között ingázom)
Pontosan!
Hát ez egy szép mondat lett...
csá boccs a tagnapiért a haver irt én koma voltam nincs harag leközeledd ki kapcsolom
Akkor jó,megnyugodtam...
Csak az akksi sarut védi 1-1 rugalmas műanyag vagy gumi... más védő, takaró akármi nincs rajta...
Tudtommal gyárilag sincs!