Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen ez egy nemes cselekedet. Az a mosoly mindennél többet ér amit a gyerekek adnak. Pécs környékén én is voltam sokszor és nagyon emlékezetes volt. Érezzétek jól magatokat.
Kormánycsapágyat én 68-ezernél cseréltem!
De előtte már párszor volt rá húzva rendesen!
nincs vele semmi... használd..
elég problémamentes motor..
-kormánycsapágy ( nekem 50 nél még gyári és hibátlan)
- vez.lánc feszítő a nagyok szerint...

némelyiknél feszszabályzó( 2000 -ig)
Szívemből szóltál!
Én csak azért nem írtam ezt be,mert a múltkor beírtam,és kaptam érte hideget-meleget!
De tényleg unalmas szinte havi,de sok témát heti rendszerességgel kibeszélni,újra írogatni!
Szia!

Üdv itt a fórumon!
Az elmúlt 10 évben annyiszor le lett írva, arra kérlek tedd meg, hogy beírod a keresőbe mire vagy kíváncsi.
Köszi!
Én az euroringen töltöm az egész napomat!
Ott lesz a daganatos gyerekek motoroztatása!
Sziasztok

Tapasztalati tanácsokra lenne szükségem. Milyen sarkalatos pontjai vannak ennek a típusnak. pár hete szereztem be egy X11-est tudtommal az ugyan ez a típus csak kicsit át van hangolva meg vissza van fojtva. Mire érdemes odafigyelnem a kötelező és minden motoron megszokott dolgokon felül (értem ez alatt az olaj szintet meg a láncfeszességet).

Tapasztalatokat előre is köszönöm
Holnap Pécsen motoros szezonnyitó buli lesz! Remélem jöttök?
10-től gyülekező 1-kor felvonulás. Tavaly közel 1000 motor vett részt, idén még többre lehet számítani.
MikkyXX ott leszel 26-án Sóstón a motoros véradáson?
Én is. Majd telefonon értekezünk!
Válaszoltam!
Öltésenként!
50 pénz...
Jujjj, de szép lett gratula ;)
Mennyi volt, ha nem titok?
Errol egy ujgazdag ismerosom felesege jut eszembe. Meseli,hogy: jaj olyan jot buliztunk. Csak azt a draga Martinit ittuk. Hogy is hivjak? Ja Remimartini es redburgot ittunk kiseronek!
Akkor az!
Bocsi!
Én se tudhatok mindent!
Írtam a freemail címedre!
Tommot-az te
Oksa utána nézek!
Fuck! Sorry, nekem nem jelent meg a telefonon!
Dehogynem. Háromszor is.
Valamiért nem tölti fel a képet. A kicsi a 0,1l, kiszerelésben. Befér az ülés alá