Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10l szerintem nagyon sok ezekkel a parameterekkel
En nem megyek autopalyan. Orszaguton jarok. A kanyargos reszeket szeretem. Eros kigyorsitasokkal. Max 140-150-el,de ezek csucs sebessegek. Mondjuk 10-15 percet jaratom elindulas elott. Akkor ezek szerint tud zabalni a kicsikem? Majd hozzaerto Sarkany Gabi baratommal megnezetem,ha ujra Pesten leszek.
100-150 kozott, egyszer egyszer odahuzva kemenyebben es lenduletes kanyarvetelek, nalam ez a turatempo.
Mit ertetek TURATEMPO-n? Nekem 10l koruli a fogyasztasom. Igaz huzom is neki. Mondjuk azert vettem XX-et.
6,8-lett az átlagod túratempónál?
Ez még jobb is mint előtte?
Fel is borítanám az enyémet,ha túratempónál 6-fölött merne enni.
Köszi a képet, akkor ez az elölről betehető változat, sajnos a hátulja nekem sem kör alakú, elvileg ilyenben kellene nekem is gondolkodni, most ott tartok, hogy a gyártó lehet ad külön killert, nem csak dobbal együtt, erre várom a választ, ha nem jön össze , akkor marad a barkács.
Igen , még aktuális
136 ló a hátsó keréken ez kb 156 lovat jelent a főtengelyen.
107 Nm nyomaték a hátsó keréken ez kb 123 Nm a főtengelyen.
Ami a legérdekesebb ezeknél a motoroknál az a nyomaték 4000 fölött már végig 90 Nm felett van, de 3500nél is már olyan 85 Nm, ha jól emlékszem.
Szombaton megvolt a próbamotorozás is: Bp-Hont-Letkés-Esztergom-Dobogókő-Bp. Megerősíthetem, hogy alsó és közép tartományban jobban húz a motor. Ezen tartományban gyárilag nagyon elszegényített keveréket kap a motor, a PC itt 10-18% (!) plusz üzemanyagot ad.
A felső tartományról nem tudok nyilatkozni, igazából nagyon ritkán használom, maximum a hosszú kihúzatások (fan-faktor) és a hang miatt van értelme, de a nyomatékgörbe maximuma 7500-as fordulatnál van, tényleg nem sok értelme van fölé pörgetni. Valamint magas fordulatnál maradtak szinte a gyári értékek a PC-ben.
A fogyasztásom 6,8l lett, átlagos túratempóban (nem 90-100), milyen érdekes, hogy nem nőtt, sőt kevesebb lett :) (hogy pontosan mennyivel, azt nem tudom, de nem is érdekel)
Egyre jobban spórolnak már mindenen!
Böngészd az aprókat meg a vaterát, ha van időd. Én is ott találtam mindent. Kb fél árban.
az a kérdés mennyit szánsz rá, mert lehet csináltatni is konzolt. Bár nekem a gyári dobozok tetszettek és a fórumtársak közreműködésével össze is jött :)
Ez a terv!

A hátsó tartó konzolt veszem meg először. Doboz van. Anno a zzr-re úgy vettem konzolt, hogy a meglevő platnimat simán rá tudtam rakni (az ezüst színű Alu vég darabok is a készletben voltak. Hát ez sem így van már. Van a két kar, a vég darabok a platnival vannak együtt.
De kiokoskodom valahogy
Nem olcsó az biztos!
De akkor csináld részletekbe!
Ne legyél habzsolháp!
Vedd meg mondjuk csak az oldalsót,vagy a hátsót!
Azt is lehet apránként,hogy először csak a konzol,utána a dobozok,és így tovább!
Köszönöm a segítséget mindenkinek! Megvilágosodtam! Aztán elsötétült minden, mikor kiszámoltam, hogy mennyibe kerülne feldobozolni a paripát...
A képen látható konzol teljesen ok.
Csak a rögzítési darabokat kel hozzá le gyártani, úgy hogy elég masszív legyen. Merem ajánlani Pesten a Sima Béláékat akik ezt megoldják neked, profi módon. Nem fogsz csalódni benne.
T:0630/935-72-37
Amit be linkeltél az a motor specifikus "illesztő szet".Ahhoz kell még pl:wingrack 2. erre akadnak a dobozok.
Csak oldalsót szeretnél vagy felsőt is?
Ha oldalsó,akkor sima ügy a dolog,megeszed a tartót oszt ennyi!
Ha felsőt is,akkor még meg kell venni ahhoz is a tartót +platni!
remélem jól láthatók a képek!
Adott például ez a készlet: givi

Mire van még szükségem ahhoz hogy feltudjam akasztani a dobozokat. Milyen alternatív megoldások vannak még? Gondolom többen körbejárták már a témát, és van tapasztalat. Sajnos idő hiányában nem tudok nagyon keresgélni...
Ennyi az egész. Nekem mindíg bent van, mert sokszor hajnalban megyek el otthonról. Marad azért hangja is szépen, de a szomszédokat már nem zavarja.
Nem egyértelmű a kérdésed!
Mit is szeretnél tudni pontosan?
Sziasztok!

Segítsetek légyszives eloszlatni a homályt a fejemben a Givi oldal doboz tartokkal kapcsolatban. Hogyis van ez a wingrack, e140, két készlet kell....?

Köszi
Bandi
Még mindig kell db killer?
Mi lett a fékpadi mérés eredménye?
Illetve milyen rendszer került fel a gépre?
Tegnap bekerült a Power Commander 3 a gépbe (AGO-nál beállítva, bemérve), alulról érezhetően jobban tol . A fogyasztásra kíváncsi leszek...