Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én leszek az EGYEDÜLI aki 2 szőke cicával motorozik egyszerre
bi bi bi
Heeeeelo BÉBI kém
Oké zsokéka !Akkor ezt megbeszéltük !
Csak ügyessen, és (bár tom h könnyű mondani) nyugodtan, ÉN bízok benned
kezdetnek sztem is elég a 125s, csak az a baj h pont télire lessz mocid, amikor nem lehet motorozni, de legalább szép karácsonyod lessz
Sziasztok!

Van gorkori is max. raspaniferezzuk a labadra
Novemberre minimum valami 125ös,de az is lehet ha úgy jön össze hoyg 250es lesz.Csak ugyebár nem egy árban vannak !
De 125ös lesz az ezer százalék,csak majd kell kis segítség hoyg szerezzek,de az oktató azt mondta hogy segít majd!Már alig várom.Igaz még mindig csak kisrobogózok(mert hozzá kell tenni hoyg sutyiba sokkal több órát veszek mint lehetséges).És csak szép lassan haladgatunk !Amit megmondom őszintén nem is bánok.
A virág omnak, van egy igaz h fából van és 4 szögletü, de majd 3km enként megálunk oszt befujjuk
Amúgy mizus, mikor lessz mocid, hogy tervezed?
Oké zsoké megegyeztünk !
Akkor már csak egy görkori kellene !
Azén XX emen van turadoboz tartó, szerzünk egy görkorit, és Szolnokról felhuzúnk Pestig. naa?
Hiszi a piszi !

Szija,persze nyugodtan !
"Csak" Szolnokig tudnának visszfelé elhozni! De nagyon nagyon köszönöm akik bevállalták volna,de majd egyszer csak összejön a dolog !
Milkabá holnap nem tudunk menni, mert tegnap este eltörték kezem lábam
Szia Tundérke, h én is szólit6lak így, hát hijába vert bucira tegnap az asszony, mégsem tudsz jönni?
Valaki vagy valakik esetleg nem akar jönni velem motoros kocsmába ?Óbudán van!Én angyon mennék csakmég nem sikerült magamat rávennem és lenne társaság biztosan részedném magam !Lesz koncert is!
No jó ,akkor én jó gurulást nektek holnapra !
Remélem azért majd az évadzáró kertipartin találkozunk ha más nem !
Köszi a bíztatást,de én fitt vagyok és inkább futok !
NE aggódj jó a vonat-közlekedés...
Haladok,már csak Szolnoktól kellene egy kisebb maratont futnom !
Szia!

Sajnos csak Szolnokig tudlak,mert így is családi programról "szökök" szombaton...
azt hallottam hogy a dual fék miatt nem kell az embereknek. inkább vesznek busát. szerintetek igy van? lehet hogy tavasszal mindenki el tudja majd adni? ha nem kellene a lé lakásra én tuti nem adnám el. már a másodikat nyuzom. a világ legjobb túrasportmotorja. (HONDA)
heló! nem kötekedek vagy ilyesmi. az a baj hogy nincs az xx-nek értéke a piacon. eszmei értéke nekem annál nagyobb. se törötten sem egyben. ez csak egy gondolat volt. sajnos ez van.
Széép jóóóóó napot Mindenkinek !

Na emberek.A helyzet a következő .Odafelé el tud vinni XXSanyi,vissazfelémár nem.
Kérdezném akkor mondjuk hogy Pityusz Te visszafelé el tudnál e hozni. Ha nem akkor nem szóltam semmit !

vagy fellelhető itt fórumon XXsasi?
Válaszotokat előre is köszönöm !

Mert ha nem akkor gyorsan kitalálhatom hogy holnap mit csinálok !
x-11 950000ft
x-11 eladó 204760456