Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előre szólok,majd bele döglök míg ezt a pár sort írom ,de Vitya barátomnak igaza volt,az elektromos hibával kapcsolatban!
Azért írom le, hogy más ne járjon így,vagy ha így jár,tudja hol kutakodjon,ne vegyen feleslegesen akksit,ne biztosítékokat pucolgasson,stb!A lényeg,jelenség,volt egy "szakaszos hiba",ami azt jelenti nálam,hogy össze-vissza jelentkezett,nem lehetett semmihez kötni! volt hogy napokig nem jött elő,volt hogy egy nap többször is.Független volt fordulattól,útminőségtől,hőmérséklettől,stb.,szóval mindentől!Nos ma jól szétkaptam a jobb oldali markolatnál az áramtalanítót,(mivel gyanítottam már régóta,hogy ott lehet a hiba,no meg Vitya barátom is erre voksolt)és ott volt a baj!Az egyik vezeték elszakadt(képet mellékeltem).A Honda javára legyen mondva,még így is tette a dolgát,lehetett vele menni!Szóval köszönöm Vitya.No most abba hagyom,mert a reggeli kikívánkozik!
Én szeretek eltévedni!
Nincs ilyen szerkezetre szükségem!
Csak egy indok volt a sok közül!
Az enyimé esztétikusabb
Azt nekünk se kellett!
Értem!
Én bal oldalt az idom "mőgé"tettem!
Vitya is oda pakolta(koppintott).
Ja! És semmit nem kellett hozzá megbontani, átalakítani. A GPS vezetéke meg pont belemegy a tank melletti műanyag borítás mellé.
Így alakult. Nincs szem előtt, abszolút vízmentes, 5 perc alatt ezt tudtam abszolválni. Úgy sincs mindig használva, minek legyen szem előtt! Mondjuk nekem eddig még bevált!
Én meg a VFR-re nem tudom rátenni az XX tankbőrt....meg már1 van rajta....
Emailt megkaptam.....
Írtan e-mailt
Értem Sanyi, de mit csináljak a tankbőrrel utána ? Egybe szeretném eladni, de ha valakinek kell csak a tankbőr szétszedhetem.
Megpróbálom, köszi!
Mint írtam már előzőleg....nekem csak a tanktáska kellene......a tankbőr NEM...De a tanktáskáért nem adok 30ezret.....Ezért bátorkodtam "gyengeelméjűként" rákérdezni a TANKTÁSKA árára....
Vecsési bontóba biztos van. 06209745559
Nekem vízhatlan van bal oldalt kívül a spoiler mögött.
a hirdetésben benne van
Át lehet festetni
Köszönöm, én is így tudtam
De miért az ülés alá?
Nem!
Valaki nem tud eladó, bontott gyári első tárcsákat?
Urak!
Amennyiben valaki jártasabb a dologban mint én, kérem segítsen. A kérdésem a következő: Határozott idejű (6 hó) forgalomból kivont motorkerékpárt a kivonás ideje alatt lehet műszaki vizsgáztatni?