Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem meg van dobom!
Ja hogy azt árul?
No mindegy!
Nekem meg van hozzá XX - em
Nekem meg van hozzá üsszekötő cső XX-hez...
karbon dob pár eladó
06 30 635 9305
ok
Nekem csak a tanktáska kellene.....!?
Sziasztok! Használt, de teljesen jó állapotú bőrruhám eladó. Kabát XL méretű (56-os), a nadrág XXL-es. 185cm magas és 90kg-os emberre (mint én) tökéletes. Képek, infó: http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Eladni szeretném, nem árulni
Akkor jó!
Tudom
Nem rossz ár!
Nincs mit
Nyugodtan keress, akár e-mail-ben is
Ami nagyon fontos. Légtelenítő csavart csak úgy "tekerd ki" hogy nyomás alatt van az a rendszer nehogy lelevegősödjön és beCopod
Köszi WityaXX a segítséget!
Ha elakadok,majd szólok!
Nem lehet ez annyira bonyolult......:-)
Még egyszer köszi!
azt is
A motort!?
Meg hát
Nekem jö őre esedékes! Megcsinálod?
Hu...
nem igazán értettél meg...
lehet Én írtam bonyolultan.
Szóval: A CBS munkahengert csak akkor működteted, ha "keresztbe" akarsz légteleníteni.
CBS-sel első fékkel hátul légtelenítesz, hátsó fékkel elöl.
... de mindenek előtt CBS működtetés nélkül légteleníts elöl és hátul.
Akkor ezek szerint,ha középsztenderen van a gép feltolva a cbs munkahenger,behúzom 2-3xor az első féket,és ha megnyitom a első légtelenítő csavarokat elvileg kijönnek a buborékok...
Hátsó féket közben nyomni kell?Illetve a hátsó munkahenger első légtelenítő csavarját is ki kell nyitni?
CBS munkahenger igen ami jelölve van. azt olajemelővel feltolod ekkor működésbe lép. (közép sztenderen)
A légtelenítő: a felsők az első fékmunkahenger működtetésekor ontják a fékfolyadékot, míg a "hátra néző" (vízszintes) a hátsó fékmh. működtetésével tolja a folyadékot.
Hátulja dettó.
Még egyszer,mint egy 5éves kisgyereknek..:-)
Az emelővel megemelt rész az amelyikre gondolok?
Melyik légtelenítő csavart használom az elejéhez? 1. vagy 2. ?
Tartályból kiszívod az olajat, kitörlöd tisztára, majd felöntöd friss olajjal és mintha légtelenítenél addig pumpálod és újratöltöd, míg nem érkezik meg mindenhol a friss fékfolyadék.
Legalább is Én így szoktam és a kuplunggal is.
Ha kompletten le akarom a fékolajat cserélni mindenhonnan,hogy a legcélszerűbb ezt csinálni?
Fékcsövek le,és megvárom,míg kifolyik?
Pofon egyszerű